GR - lepszy pewniejszy chwyt. Ładowanie baterii w Fuji to porażka. 6h. Malutka bateryjka. W obu niestety trzeba ładować baterię w body. W Fuji irytuje mnie wyświetlacz dotykowy, gdzize przypisane masz zmiany af i symylacji filmu. Trzymając aprat co chwilę przestawiam sobie ustawienia. Wyłaczając z kolei dotyk pozbawiam się możliwości zmiany (głównie symylacji) i wyboru punktu ostrzenia. XF10 był jakiś czas temu po 1k, nowy. Jak różnica wynosi 1k to mimo wszystko poszedłbym w Fuji.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami