Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
Xf10 ma więcej pikseli ale i wodotryskow, znaczy funkcji bez których można się obejść albo prawie w ogóle bym nie używał. A gorącej stopki nie ma. Może lepiej porównywać xf10 z gr3? Tu mu zlikwidowali stopkę.
XF10 ma tryb lampy comander z tego co oglądałem więc przez fotocele można odpalić chyba cokolwiek plus migawka centralna więc trochę zalet jest na pewno. Cena atrakcyjna na pewno.