Close

Strona 83 z 88 PierwszyPierwszy ... 33738182838485 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 879

Wątek: Ricoh GR

  1. #821

    Domyślnie

    Nie, wyświetla tylko wersję do potwierdzenia 1.10 bodajże. Upewnię się. Plik ma być w formacie zip zgrany na kartę. Na karcie ma być w jakimś katalogu czy tylko zoo i nic więcej? Może tu gdzieś jest problem?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  2. #822

    Domyślnie

    Po pierwsze to piszesz o GR II, a na tej stronie widzę chyba tylko do GR I.
    Tu jest do GR II: http://www.ricoh-imaging.co.jp/engli...tal/gr2_s.html
    Dalej masz:
    Provide a formatted SD memory card for the update software.
    The download file is self-extracting. The following file is extracted.
    rg2_v003.frm: This is the updated firmware
    Copy the above Firmware file rg2_v003.frm to the root directory in the SD card.
    Czyli plik rg2_003.frm ma być w głównym katalogu na karcie.

  3. #823

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    Po pierwsze to piszesz o GR II, a na tej stronie widzę chyba tylko do GR I.
    Tu jest do GR II: http://www.ricoh-imaging.co.jp/engli...tal/gr2_s.html
    Dalej masz:

    Czyli plik rg2_003.frm ma być w głównym katalogu na karcie.
    Dzięki. To sporo wyjaśnia. Później spróbuję i dam znać.

  4. #824

    Domyślnie

    Jest ok. Dzięki bardzo za pomoc.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  5. #825

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    Jest ok. Dzięki bardzo za pomoc.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    A jak wypada bezpośrednie porównanie GRII z XF10.
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  6. #826

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    A jak wypada bezpośrednie porównanie GRII z XF10.
    Ciężko mi cokolwiek teraz powiedzieć. Na pewno lepiej trzyma gr. Mam wrażenie ze af jest lepszy, ale mogę się mylić. Muszę się oswoić, połapać gdzie co jest, żeby w miarę możliwości wykorzystać potencjał aparatu.

  7. #827

    Domyślnie

    Xf10 ma więcej pikseli ale i wodotryskow, znaczy funkcji bez których można się obejść albo prawie w ogóle bym nie używał. A gorącej stopki nie ma. Może lepiej porównywać xf10 z gr3? Tu mu zlikwidowali stopkę.

  8. #828

    Domyślnie

    Tylko, że za cenę GR3 kupisz 3 XF10. Po jednym dniu mogę powiedzieć, że GR znacznie lepiej się trzyma. Faktura i budowa gripu znacznie ułatwiają trzymanie. Symulacja wysokiego kontrastu nie dla mnie. Zobaczymy. Na pewno muszę lepiej poznac aparat.

  9. #829

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Xf10 ma więcej pikseli ale i wodotryskow, znaczy funkcji bez których można się obejść albo prawie w ogóle bym nie używał. A gorącej stopki nie ma. Może lepiej porównywać xf10 z gr3? Tu mu zlikwidowali stopkę.
    XF10 ma tryb lampy comander z tego co oglądałem więc przez fotocele można odpalić chyba cokolwiek plus migawka centralna więc trochę zalet jest na pewno. Cena atrakcyjna na pewno.
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  10. #830

    Domyślnie

    O ile to cokolwiek ma własną fotocelę.

Strona 83 z 88 PierwszyPierwszy ... 33738182838485 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •