Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
No nie wiem co takiego jest w tym X100F
x100f ma fantastyczną guzikologię i świetnie leży w ręce.

zdjęcia robi wystarczająco dobre, już pierwsze x100 robiło wystarczające zresztą - tak jak i poprzedni GR.

nowy Ricoh kusi jako gadżet, poza tym mocno przywykłem do robienia zdjęć na zombie, ale do moich pstryków te 16mpix z Coolpixa A wystarcza..