x100f ma fantastyczną guzikologię i świetnie leży w ręce.
zdjęcia robi wystarczająco dobre, już pierwsze x100 robiło wystarczające zresztą - tak jak i poprzedni GR.
nowy Ricoh kusi jako gadżet, poza tym mocno przywykłem do robienia zdjęć na zombie, ale do moich pstryków te 16mpix z Coolpixa A wystarcza..
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami