Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 879

Wątek: Ricoh GR

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    cdc
    Gość

    Domyślnie

    No nie wiem co takiego jest w tym X100F ze nowiutki https://www.bhphotovideo.com/c/produ...al_camera.html ...

    Drogi kompakt z przyspawanym stałoogniskwym ale słabym obiektywem to chyba kupuje się głównie dla wyglądu.
    Dlatego też mnie cieszy przeprojektowanie optyki w GR III.

    Fuji zwiększyło w serii X100 liczbę pikseli z 12 do 24 milionów, a obiektywu nie tknęło.
    Ostatnio edytowane przez cdc ; 27-02-2019 o 18:42

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    No nie wiem co takiego jest w tym X100F
    x100f ma fantastyczną guzikologię i świetnie leży w ręce.

    zdjęcia robi wystarczająco dobre, już pierwsze x100 robiło wystarczające zresztą - tak jak i poprzedni GR.

    nowy Ricoh kusi jako gadżet, poza tym mocno przywykłem do robienia zdjęć na zombie, ale do moich pstryków te 16mpix z Coolpixa A wystarcza..

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta

    nowy Ricoh kusi jako gadżet, poza tym mocno przywykłem do robienia zdjęć na zombie, ale do moich pstryków te 16mpix z Coolpixa A wystarcza..
    Mam GR od 4 lat i też w zupełności mi wystarczy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •