No nie wiem co takiego jest w tym X100F ze nowiutki https://www.bhphotovideo.com/c/produ...al_camera.html ...
Drogi kompakt z przyspawanym stałoogniskwym ale słabym obiektywem to chyba kupuje się głównie dla wyglądu.
Dlatego też mnie cieszy przeprojektowanie optyki w GR III.
Fuji zwiększyło w serii X100 liczbę pikseli z 12 do 24 milionów, a obiektywu nie tknęło.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami