Czy ja wiem, troche się nim ze statywu już nafociłem - ot choćby rower na allegro ostatnio, bo popołudniu wiec czasy na f8 sekundowe mi wychodziły. A z takich normalniejszych to nocne, albo z IR, z szarym.. Ot choćby takie:
Szukaj
Czy ja wiem, troche się nim ze statywu już nafociłem - ot choćby rower na allegro ostatnio, bo popołudniu wiec czasy na f8 sekundowe mi wychodziły. A z takich normalniejszych to nocne, albo z IR, z szarym.. Ot choćby takie:
Völkchlor
Skontaktuj się z nami