Cytat Zamieszczone przez Łukasz Gniadek Zobacz posta
A z tym statywem to raczej mocno potencjalny zysk, bo przecież nie po to się kupuje GR żeby ze statywem biegać.
Czy ja wiem, troche się nim ze statywu już nafociłem - ot choćby rower na allegro ostatnio, bo popołudniu wiec czasy na f8 sekundowe mi wychodziły. A z takich normalniejszych to nocne, albo z IR, z szarym.. Ot choćby takie: