Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
Czy ja wiem, czy nie wpłynie? Jeśli oceniać to po możliwych do utrzymania czasach z ręki, to cięższe aparaty (przynajmniej w moim przypadku, co zaznaczyłem zresztą) w moich rękach sprawują się pod tym kątem znacznie lepiej niż lekkie.
NEX-6 z okiem przy wizjerze i szkłem 20 mm, spokojnie utrzymuje czasy w okolicach 1/10 s. W SLR ze względu na kłapiące lustro starałem się trzymać zasady 1/ogniskowa.