Bardzo dobrze powiedziane.
Ale duży aparat przeszkadza. Masa, ciężar etc. Wielkość wzbudza podejrzenia (i słusznie - hehe) ze zdjecie w świat poleci.
Wejdźcie proszę na jakis bazar i poprobujcie szczęścia z ceglowka w dłoni. Naturalne nie bedzie nic. Poza reakcja ludzi którzy naturalni juz nie bedą.
A to zwykła sytuacja na ulicy - bazar.
Moze ktos duza puszka, zechce bezdomnych albo starych czy młodych cyknac po zmroku ?
Powodzenia życzę i prostej drogi...
Acha
Fotografia "wojenna" ma inne prawa. Aparat ma wytrzymać wszystko. Zdjęcia ma robić. To nie street. To ciężka praca do której analoga w/w nikt dzis nie wezmnie. Tylko górna polka...
Ktos wlasnie wspomniał o takiej reporterce w poście powyżej.
A do Tomka...
Zdjęcia fajne, lubię Twoje zdjęcia.
Ale spróbuj tego samego ciut bliżej ludzi. Nie z daleka kadry jakieś ogólne. Zycie i czynności i mimikę twarzy lub gesty.
Z klocem w rękach raczej Ci sie nie uda. To co pokazałeś jako przykład to spokojnie d700 z gripem i plecakiem na plecach można zrobic. Nie bierz tego do siebie bo zdjęcia ok ale przykład niewłaściwy mz.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami