Close

Pokaż wyniki od 441 do 450 z 879

Wątek: Ricoh GR

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Skrajnosci są zawsze i wszędzie, ale miedzy nimi jest jeszcze cały kawał tortu
    Bardzo dobrze powiedziane.
    Ale duży aparat przeszkadza. Masa, ciężar etc. Wielkość wzbudza podejrzenia (i słusznie - hehe) ze zdjecie w świat poleci.
    Wejdźcie proszę na jakis bazar i poprobujcie szczęścia z ceglowka w dłoni. Naturalne nie bedzie nic. Poza reakcja ludzi którzy naturalni juz nie bedą.
    A to zwykła sytuacja na ulicy - bazar.
    Moze ktos duza puszka, zechce bezdomnych albo starych czy młodych cyknac po zmroku ?
    Powodzenia życzę i prostej drogi...

    Acha
    Fotografia "wojenna" ma inne prawa. Aparat ma wytrzymać wszystko. Zdjęcia ma robić. To nie street. To ciężka praca do której analoga w/w nikt dzis nie wezmnie. Tylko górna polka...
    Ktos wlasnie wspomniał o takiej reporterce w poście powyżej.

    A do Tomka...
    Zdjęcia fajne, lubię Twoje zdjęcia.
    Ale spróbuj tego samego ciut bliżej ludzi. Nie z daleka kadry jakieś ogólne. Zycie i czynności i mimikę twarzy lub gesty.
    Z klocem w rękach raczej Ci sie nie uda. To co pokazałeś jako przykład to spokojnie d700 z gripem i plecakiem na plecach można zrobic. Nie bierz tego do siebie bo zdjęcia ok ale przykład niewłaściwy mz.
    Ostatnio edytowane przez d90 ; 02-03-2014 o 15:32
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •