a nie 3000 czasem?
Szukaj
Na brytyjskim Amazonie dałem równowartość ok. 3000 PLN.
Ja to jednak gupi jestem. Mam polski cennik Ricoha z czerwca 2013 i tam jest aparat za 2490 netto. Czyli jednak trzy kafle, nie cztery. Teraz sobie przypomniałem, że to Fuj X100 był za czwórkę na starcie. Przynajmniej taka była cena sugerowana.
Tomek, ostatecznie przez działania polskiego dystrybutora Ricoha - masz Nexa.
I trzeba powiedzieć, że Ci służy. Ale miałeś szansę GRa pomacać i porównać?
Dzięki Darku, chyba jednak muszę mieć aparat z wizjerem.
GRa, ale nie wiem którego zmacałem wtedy u Ryśka. Nie zdawałem sobie sprawy jak mały to jest aparat. Naprawdę wymarzona maszyna do streeta, jak zresztą sam pokazujesz na swoich fotosach.![]()
D80 + Sigma 17-70/2.8-4.5 + SB-700 | http://www.flickr.com/photos/anghan/
4 koła kosztował o ile się nie mylę odpowiednik nikonowski czyli Nikon cośtam - cholera, to o czymś swiadczy ze nie pamietam tej nazwy nie? Jakżesz on sie nazywał?
Völkchlor
http://www.srsmicrosystems.co.uk/945...-DELIVERY.html
Tutaj jest aparat do kupienia z wizjerem za 619 Funtów co daje 3060zł. na dzień dzisiejszy. Sklep jest pewny - kupowałem w nim nie raz (wysyłka do Irlandii), realizowałem gwarancje i nigdy nie miałem problemów.
Nie wiem po ile chodzi ten wizjer, ale z polskiej dystrybucji na miejscu jest po 3000 - http://fotozakupy.pl/aparat-kompaktowy/ricoh-gr,17862s
EDIT: Ok to dobra cena. Sam ten wizjer kosztuje 240$. Uwielbiam te kosmiczne ceny za akcesoria... To tak jak osłona przeciwsłoneczna do Fuji X10 kosztowała ponad 200 zł...
Ostatnio edytowane przez anghan ; 19-12-2013 o 11:07 Powód: nowe dane
D80 + Sigma 17-70/2.8-4.5 + SB-700 | http://www.flickr.com/photos/anghan/
Skontaktuj się z nami