Close

Strona 35 z 88 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 879

Wątek: Ricoh GR

  1. #341

    Domyślnie

    a nie 3000 czasem?
    Völkchlor

  2. #342

    Domyślnie

    Na brytyjskim Amazonie dałem równowartość ok. 3000 PLN.

  3. #343

    Domyślnie

    Ja to jednak gupi jestem. Mam polski cennik Ricoha z czerwca 2013 i tam jest aparat za 2490 netto. Czyli jednak trzy kafle, nie cztery. Teraz sobie przypomniałem, że to Fuj X100 był za czwórkę na starcie. Przynajmniej taka była cena sugerowana.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #344

    Domyślnie

    Tomek, ostatecznie przez działania polskiego dystrybutora Ricoha - masz Nexa.
    I trzeba powiedzieć, że Ci służy. Ale miałeś szansę GRa pomacać i porównać?

  5. #345

    Domyślnie

    Dzięki Darku, chyba jednak muszę mieć aparat z wizjerem.
    GRa, ale nie wiem którego zmacałem wtedy u Ryśka. Nie zdawałem sobie sprawy jak mały to jest aparat. Naprawdę wymarzona maszyna do streeta, jak zresztą sam pokazujesz na swoich fotosach.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #346

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    a nie 3000 czasem?
    Ehh 3000. To ta cena się utrzymuje... Przynajmniej w fotozakupy za tyle mają.
    D80 + Sigma 17-70/2.8-4.5 + SB-700 | http://www.flickr.com/photos/anghan/

  7. #347

    Domyślnie

    4 koła kosztował o ile się nie mylę odpowiednik nikonowski czyli Nikon cośtam - cholera, to o czymś swiadczy ze nie pamietam tej nazwy nie? Jakżesz on sie nazywał?
    Völkchlor

  8. #348

    Domyślnie

    A
    to be a rock and not to roll

  9. #349

    Domyślnie

    http://www.srsmicrosystems.co.uk/945...-DELIVERY.html
    Tutaj jest aparat do kupienia z wizjerem za 619 Funtów co daje 3060zł. na dzień dzisiejszy. Sklep jest pewny - kupowałem w nim nie raz (wysyłka do Irlandii), realizowałem gwarancje i nigdy nie miałem problemów.

  10. #350

    Domyślnie

    Nie wiem po ile chodzi ten wizjer, ale z polskiej dystrybucji na miejscu jest po 3000 - http://fotozakupy.pl/aparat-kompaktowy/ricoh-gr,17862s

    EDIT: Ok to dobra cena. Sam ten wizjer kosztuje 240$. Uwielbiam te kosmiczne ceny za akcesoria... To tak jak osłona przeciwsłoneczna do Fuji X10 kosztowała ponad 200 zł...
    Ostatnio edytowane przez anghan ; 19-12-2013 o 11:07 Powód: nowe dane
    D80 + Sigma 17-70/2.8-4.5 + SB-700 | http://www.flickr.com/photos/anghan/

Strona 35 z 88 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •