czesc,
mam pytanie. na amerykanskim amazonie nowe gr sa w dobrej cenie. jak wyglada kwestia oclenia aparatu po wysylce go do polski? amazon ma tez modele uzywane - czy je tez polski urzad ocli?
Z gory dziekuje za odpowiedz