Close

Strona 26 z 88 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 878

Wątek: Ricoh GR

  1. #251

    Domyślnie

    LCD nie robi zdjęć, więc spoko.
    Przy mojej ślepocie korzystam z LCD jak z EVF, ale zdaję sobie sprawę że nie wszędzie ludzie dobrze przyjmują mierzenie do nich z aparatu, nawet takiego pokracznego jak gR.
    Mam nadzieję że takiego talerza z listkami z biodra nie strzelałeś?

  2. #252

    Domyślnie

    Po wielu latach kadrowania przy użyciu wizjera jakoś trudno mi to robić zupełnie na czuja - przy D700 z zapiętym 24-70 też mi się zdarza, ale wtedy chyba rozpoznaję "gdzie jestem" po rozkładzie wagi, sam nie wiem. W każdym razie - byłoby znacznie prościej z odchylanym LCD. Nie, talerz z hummusem już nie z biodra
    Ostatnio edytowane przez bth ; 04-10-2013 o 16:22

  3. #253

    Domyślnie

    GR jest prawie idealnym aparatem dla wiadomych celów, jak sądzę - to prawie to brak gibaka... mocno dopinguję GRs (jeżeli się pojawi, na nową modłę), już z gibakiem...

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  4. #254

    Domyślnie

    Tyle że gibak go pewnie powiększy. Jak dla mnie - GR jest już w górnych granicach akceptowalnej wielkości.
    Ale jest na szczęście GR1 - taki mały, a FF chociaz dalej bez gibaka

  5. #255

  6. #256

    Domyślnie

    Coś ktoś gdzieś jakoś w Polsce? Bo zaobserwowałem tendencję wzrostową z pomyślną perspektywą na swoim koncie.. Ale nie wiem czy ew. bym chciał kupować w DE
    Völkchlor

  7. #257

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Coś ktoś gdzieś jakoś w Polsce? Bo zaobserwowałem tendencję wzrostową z pomyślną perspektywą na swoim koncie.. Ale nie wiem czy ew. bym chciał kupować w DE
    Kupiłem w brytyjskim Amazonie, był 4 dni później. Jedyne zaskoczenie, to angielska wtyczka w ładowarce

  8. #258

    Domyślnie

    A ile wyszlo razem z cłem?
    Völkchlor

  9. #259

    Domyślnie

    http://www.amazon.co.uk/Ricoh-Expert...words=ricoh+gr

    Zero cła i przesyłka gratis.
    Mnie to nie dziwi, że na brytyjskim Amazonie sprzedają z angielską wtyczką...
    Ostatnio edytowane przez jm ; 09-10-2013 o 22:14
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  10. #260

    Domyślnie

    Przy okazji zakupu na Amazon warto dobrać sobie kartę pamięci, Sanyoo Enelopes do błyskadełka... to dobry sklep i podobne akcesoria będą w 100% oryginalne.

    Podobają mi się zdjęcia z GR i dodatkowa funkcja cropa 35mm - szkoda tylko, ze podstawowa ogniskowa 18,5mm trochę nie dla mnie.

Strona 26 z 88 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •