Close

Strona 18 z 88 PierwszyPierwszy ... 816171819202868 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 879

Wątek: Ricoh GR

  1. #171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Dobra, gdzie kupić GR w zestawie z adapterem, konwerterem szerokokątnym i zapasowym aku?
    Wysłałem mejla w poniedziałek do Apollo, ale do tej chwili brak reakcji. Jak wrócę z wyjazdu weekendowego, to jeszcze do nich zadzwonię.
    Cyfrowe.pl za to szybko odpisały, że Ricoha nie prowadzą już. Liczyłem, ze może się uda, skoro mają Pentaxa i skoro Kuba u nich kiedyś kupił GR IV.
    Interesuje mnie zakup z normalną gwarancją realizowaną w UE, a nie tylko na Dalekim Wschodzie.
    Amazony de i uk mają aparat, ale bez akcesoriów, które mnie interesują.
    Ale w UK:
    http://www.srsmicrosystems.co.uk/933...-Sensor--.html
    NEX- 5R

  2. #172

    Domyślnie

    Kupowałeś w tym sklepie już?
    Że Amazon dba o klienta to wiadome, ale nie mają wszystkiego.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Kupowałeś w tym sklepie już?
    Że Amazon dba o klienta to wiadome, ale nie mają wszystkiego.
    Znam też ten sklep (SRS) kupiłem tam obiektyw, lampę i GX1. To dobry duży sklep i nigdy nie miałem problemów - prowadzą też sprzedaż poprzez ebay.

  4. #174

    Domyślnie

    Nie, nie kupowałem u nich. Ale napewno do dobry sklep na rynku UK.

    Może wiecie coś więcej :
    1. High-quality Full HD movies. Resolution: 1920×1080, 1280×720, 640×480
    - ile klatek?
    2. Interval Composite
    - czyli można robić time-lapse?
    3. Interface - Video output: NTSC/PAL
    - da rade podłączyć zewnetrzny monitor do podglądu nagrywanego video?
    NEX- 5R

  5. #175

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d5000 Zobacz posta
    2. Interval Composite - czyli można robić time-lapse?
    oczywiscie, sam kilka zrobilem ale bardziej testowo (nie umiem wklejać wideł z jutuba bezpośrednio):

    http://www.youtube.com/watch?v=zhNtMeeSwNM
    http://www.youtube.com/watch?v=oOOe2oz3oOs
    http://www.youtube.com/watch?v=xc0H2VzXKcw
    http://www.youtube.com/watch?v=8qRBlEorVzY

    Cytat Zamieszczone przez d5000 Zobacz posta
    1. High-quality Full HD movies. Resolution: 1920×1080, 1280×720, 640×480 - ile klatek?
    wg instrukcji

    Full HD: 30 / 25 / 24
    HD: 60 / 50 / 30 / 25 / 24
    VGA: 30 / 25 / 24
    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 18-07-2013 o 23:01
    Völkchlor

  6. #176

    Domyślnie

    Dzięki. Muszę w końcu skończyć slider do tych moich tajm lapsów
    NEX- 5R

  7. #177

    Domyślnie

    chciałem sobie nim zrobić tajmlapse z trasy rowerowej jakiejś, tylko muszę mocowaniena kierownicę nabyc
    Völkchlor

  8. #178

    Domyślnie

    No. W końcu odebrałem aparat.
    Okazało się że dotarł do sklepu dzień po moim wyjeździe na urlop, i kisił się 3 tygodnie na półce... Szkoda.

    Na teraz tylko szybkie porównanie wielkości do GRD, od jutra już zdjęcia z GR.



  9. #179

    Domyślnie

    Kilka pstryków z dzisiaj. Nie miałem niestety czasu na nową zabawkę.
    Wszystko surówka z aparatu, bez wyostrzania.

    1. ISO 100, F2.8

    2. BW, ISO 100, F 6.3

    4. BW - high contrast

    5. F2.8, ISO 100

    6. ISO 6400, F4.5, NR off, snap 1,5 m

  10. #180

    Domyślnie

    Ramadan.
    Nic się nie dzieje.
    Nuda.




Strona 18 z 88 PierwszyPierwszy ... 816171819202868 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •