Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45
  1. #1

    Domyślnie F100 to jednak bajka...;-)))

    Czolem

    Wczoraj wrocil do mnie moj uteskniony F100... Nie odkryje Ameryki ale powiem Wam jedno - za takie korpusy nalezy kochac Nikona...

    Uzbroilem go w MB-15 i AH-4 - lezy jak przyklejony do lapy, naped i lustro chodzi cudnie, AF z AF-Sem to tak jakbym pomyslal, ze chce miec "tam" ostro i juz tam jest ostro

    Chce go caly czas czuc w reku, totalna ekstaza i orgazm przy stukaniu 5kl/sek

    Ok, ten post to tak ciut dla jaj i dla poparcia "frakcji analogowej" bo w paczce byl jeszcze D70 z DXem ale pobawilem sie chwile i stwierdzilem - do "wyzycia sie", *******ek i imprezek styknie... Ale bez podniety - ot "cyfrowy F80" tylko wizjer gorszy

    Prawdziwa radosc jednak daje mi cos na ksztalt F100 - czekajmy wiec do czasow kiedy D2X bedzie w przyzwoitych pieniadzach lub wyjdzie w koncu" D200"

    Pzdr
    Spinner
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  2. #2

    Domyślnie

    F100 zawsze był moim marzeniam, teraz marzę o F6 ale tak sobie myślę, że z powodu zalewu cyfry nim uzbieram na F6 przestaną już filmy robić

    acha - i na F80 złego słowa powiedzieć nie dam !!!! :>
    z serca pozdrawiam

    lamP.Art
    http://www.marekwitkowski.info
    "Przedzieram się przez dżunglę życia pomrukując..."

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Swiętokrzyskie
    Posty
    117

    Domyślnie

    to fakt tłukę F 80 od 3 lat po 3-5 rolek miesięcznie i jeszcze mnie nie zawiódł, miałem chwilę zwątpienia i skłonność do D 70 , ale jak czytam posty o jego wycynachpod względem awaryjności to mnie mdli, a o filmy się nie martw my zejdziemy z tego świata a one będą , a tak na marginesie ile może wytrzymać F 80 ??????
    pozdrowionka dla analogowców

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarecki
    to fakt tłukę F 80 od 3 lat po 3-5 rolek miesięcznie i jeszcze mnie nie zawiódł, miałem chwilę zwątpienia i skłonność do D 70 , ale jak czytam posty o jego wycynachpod względem awaryjności to mnie mdli, a o filmy się nie martw my zejdziemy z tego świata a one będą , a tak na marginesie ile może wytrzymać F 80 ??????
    pozdrowionka dla analogowców
    E bez przesady, gdyby na forum było tylu userów F80 co jest D70, to też by się znalazło sporo niepochlebnych opinni.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #5

    Domyślnie

    Co do awaryjności D70 kontra F80 to zauważ dwie rzeczy:

    1. Ile fot miesięcznie/rocznie robia userzy F80 a ile userzy D70. D70 jak na konstrukcje zbliżoną jakościowo jest znacznie bardziej eksploatowany niż analogiczny analog

    2. W F80 nie bardzo się ma co popsuć. Zauważ, że gro problemów z D70 to problemy z softem a nie z mechaniką. Pamietasz pierwsze telefony komórkowe? Takie nokie 5110. Ludziom działają po 10 lat. A teraz wrzucają do telefonów aparaty, javy i inne badziewia - stopień skomplikowania softu - rośnie więc rośnie i jego awaryjność. Tak samo z cyfrówkami...
    z serca pozdrawiam

    lamP.Art
    http://www.marekwitkowski.info
    "Przedzieram się przez dżunglę życia pomrukując..."

  6. #6

    Domyślnie

    zapominasz o jeszcze jednej rzeczy...D70 to produkt masowej syfromanii...szybko i niedokładnie...F70/80/90 były długo testowane, a nad ich konstrukcją pracowano i dopracowywano znacznie dłużej...niestety nadeszły czasy szybkości, a szybkość jakości szkodzi
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #7

    Domyślnie

    No cóż... moje D70 chodzi jak trza Ale może dlatego że zmienłem jedynie nośnik informacji a nie podejście i robię nim tyle samo zdjęc co kiedyś - równowartość 3-5 rolek miesięcznie
    z serca pozdrawiam

    lamP.Art
    http://www.marekwitkowski.info
    "Przedzieram się przez dżunglę życia pomrukując..."

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Ruda Śl/Katowice/Gliwice
    Posty
    217

    Domyślnie

    Chce go caly czas czuc w reku, totalna ekstaza i orgazm przy stukaniu 5kl/sek
    wiem co czujesz
    świiietny jest ten aparat
    blog
    Pozdrawiam,
    Al

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez al
    Chce go caly czas czuc w reku, totalna ekstaza i orgazm przy stukaniu 5kl/sek
    wiem co czujesz
    świiietny jest ten aparat
    ja tam wole czuc stuk 7 klatek
    podzielam jednak ekstaze
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  10. #10

    Domyślnie

    witam,

    ja w obecnej chwili przezywam chwile słabości i chcę przesiąść się z F80 na używaną F100, tylko i wyłącznie dla
    - szybszego i mocniejszego AF
    - lepszej synchro z lampą 1/250s
    - lepszą ergonomią,

    mam jednak obawy aby sobie nie pogorszyć bo jakośc fot z posiadanej F80 jest dla mnie baaardzo zadawalająca a zawszę istnieje możliwośc na trafienie na felerny egzemplarz

    troszke kuszą mnie te bajerki z F100 więc mam ciężki orzech do zgryzienia
    pozdrawiam
    MiNiStRy


Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •