Witam.
Jestem użytkownikiem aparatu nikon d3000 po zrobieniu zdjecia na czasie 30" potem muszę odczekać drugie tyle aż się pojawi. Mam od kilku dni pilota po 5min naświetlania również muszę czekać cierpliwe zanim zrobię drugie zdjęcie. Czy to normalne? Czy może to wina karty pamięci? Pomocy!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami