Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Drzewq

  1. #1

    Domyślnie Drzewq

    O zachodzie. Foto robione kompaktem.
    "Przedmiotem fotografii nie są fotografowane rzeczy, lecz to jak one wyglądają po sfotografowaniu."
    D 750|N 70-300 4.5-5.6VR+N 24-70 2.8

  2. #2

    Domyślnie

    hmmm... no cóż, prawda czasami potrafi zaboleć.
    nawet kadru ocenić nie mogę bo mi się dół zlewa z tłem forum ...
    Generalnie na nie, sorki.
    Pozdrawiam
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  3. #3

    Domyślnie

    Pytanie, co jest tematem fotografii ?

  4. #4

    Domyślnie

    obstawiam tytułowe drzewo
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    I to i to jak kto woli. Tutaj chcialem wlasnie pokazac zlanie tego kadru z tlem jak np w nocy domy na tle zachodzacego slonca.
    "Przedmiotem fotografii nie są fotografowane rzeczy, lecz to jak one wyglądają po sfotografowaniu."
    D 750|N 70-300 4.5-5.6VR+N 24-70 2.8

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Warunki były ładne - szczególnie jeśli chodzi o niebo. Niestety, zdjęcie całkowicie nieudane.

  9. #9

    Domyślnie

    Dokładnie. Zdjęcie pewnie robione w JPG.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •