Tak więc, mam już jakiś czas nakręcany filtr pewnej, bardzo dobrej i znanej firmy i zauważyłem ostatnio, że robi mi coś takiego?
Nie występuje to za każdym razem, ale w większości i mam wrażenie, iż nabiera na sile wraz z przymykaniem szkła.
Zepsuty ten filtr? Co o tym sądzicie?
dla porównania, bez filtra
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami