Podoba się, może w małej części dlatego, że choć nigdy tam nie byłem bardzo lubię to miejsce. Lepiej pewnie zagra z zieloną trawą i ciekawszym niebem lub/i oceanem, ale wersja XL zdecydowanie cieszy moje oko.
Szukaj
Podoba się, może w małej części dlatego, że choć nigdy tam nie byłem bardzo lubię to miejsce. Lepiej pewnie zagra z zieloną trawą i ciekawszym niebem lub/i oceanem, ale wersja XL zdecydowanie cieszy moje oko.
LED ZEPPELIN
Ja taką mała uwagę mam, że jak zerknę po lewej na linię horyzontu na morzu co ciut krzywo.
J.D.
ejd.superhost.pl
Moze troche leci, dostepu do kompa normalnego nie mam to nie sprawdze![]()
Nikon http://greg77.com/
Będę za Al'em. Niezbyt leży mi tez kadr. Plus za światło i kolor
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Grzesiu warto by było zebys tam wrocil i zrobil porzadek![]()
Tak zrobie Pawle, badz pewny, dosc trudno tam cos dobrego wykrzesac jak na niebie lipa...co do tej prawej strony to niestety swiatlo tak padalo, ze tam praktycznie bez cienia bylo, dlatego wyszlo "plasko"![]()
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami