Wrzucam do innych systemow, a nie do sprzetu video bo insze bagnety niz nasze![]()
Cos malego:
http://www.dpreview.com/news/2013/04...ro-Four-Thirds
I cos duzego:Zamieszczone przez DPR
http://www.dpreview.com/news/2013/04...global-shutter
Moga namieszac tak jak RED zamieszal na prorynku kiedys...Zamieszczone przez DPR
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami