Jak dla mnie ciut za duża saturacja blue, zwłaszcza na dżinsach, ale ogółem sesja udana, jedynka najlepsza, a modelka świetna![]()
Szukaj
Jak dla mnie ciut za duża saturacja blue, zwłaszcza na dżinsach, ale ogółem sesja udana, jedynka najlepsza, a modelka świetna![]()
nikona mam.
też na to zwróciłem uwagę! ale to drobne niedoróbki, mnie się zdjęcia bardzo podobają...
...a modelka jeszcze bardziej!
Więcej takich jak to ostatnie ćwicz i pokazuja z ciekawości rzuciłem okiem na inne Twoje zdjęcia i... wiele wywowało efekt WOW. Gratz!
Jak się skupisz na robieniu zdjęć, to z reguły nie będziesz mieć problemów.
Jak się skupisz na szukaniu problemów, to nie będziesz mieć ładnych zdjęć.
Mój aparat nie ma problemów z AF, nie chlapie olejem i nie sypie kurzem na matrycę.
A teraz jest do tego mały, lekki i ma fajne stałki. E-M10!
Dziękuję za wszystkie cenne uwagi.
Co do saturacji, wszystko zależy od monitora, na monitorze, na którym obrabiam nasycenie niebieskości jest ok. Na komputerze, który mam w firmie wygląda to faktycznie nieco gorzej, bardziej kontrastowo.
Modelka bardzo fotogeniczna, choć ona sama w to nie wierzy![]()
podoba się set (a i modelka zacna)![]()
Skontaktuj się z nami