Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Natalia

  1. #11

    Domyślnie

    Jak dla mnie ciut za duża saturacja blue, zwłaszcza na dżinsach, ale ogółem sesja udana, jedynka najlepsza, a modelka świetna
    nikona mam.

  2. #12
    Rozmowny Awatar kazziz
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    na longboardzie pod Wawelem.
    Posty
    301

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Długi Zobacz posta
    osobiście drażni mnie taki szczegół jak resztki śniegu na butach
    też na to zwróciłem uwagę! ale to drobne niedoróbki, mnie się zdjęcia bardzo podobają...
    Cytat Zamieszczone przez wholenuts Zobacz posta
    Kiepska ze mnie modelka
    ...a modelka jeszcze bardziej!

    Więcej takich jak to ostatnie ćwicz i pokazuj a z ciekawości rzuciłem okiem na inne Twoje zdjęcia i... wiele wywowało efekt WOW. Gratz!
    Jak się skupisz na robieniu zdjęć, to z reguły nie będziesz mieć problemów.
    Jak się skupisz na szukaniu problemów, to nie będziesz mieć ładnych zdjęć.

    Mój aparat nie ma problemów z AF, nie chlapie olejem i nie sypie kurzem na matrycę.
    A teraz jest do tego mały, lekki i ma fajne stałki. E-M10!

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wholenuts Zobacz posta
    Kiepska ze mnie modelka
    Nie przesadzaj...

    A'propos obecnych zdjęć, to rzeczywiście, saturacja 'odrobinę' za mocna. Chyba, że chodziło o 'wyciągnięcie' koloru ust na 1-4, ale to można było osiągnąć inaczej...

    pozdr,
    kris
    Ostatnio edytowane przez nied0bry ; 09-04-2013 o 12:52

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Barcin/Bydgoszcz
    Posty
    45

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie cenne uwagi.
    Co do saturacji, wszystko zależy od monitora, na monitorze, na którym obrabiam nasycenie niebieskości jest ok. Na komputerze, który mam w firmie wygląda to faktycznie nieco gorzej, bardziej kontrastowo.
    Modelka bardzo fotogeniczna, choć ona sama w to nie wierzy

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    podoba się set (a i modelka zacna)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •