Close

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 169
  1. #1
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Smile Plener "modelkowy duży" CentrumMolo czerwiec 2013

    Czas najwyższy ogłosić nabór na kolejny "duży" plener "modelkowy". Kilka osób już mnie od pewnego czasu naciska bym wreszcie to ogłosił.
    Sporo osób się przewinęło, sporo osób wraca po raz wtóry, można poczytać (tu na forum) jak było dawniej. Chyba wszystko wiadomo? Będzie jak sądzę około 40 fotografów i w takim przypadku 7 modelek, będą stylistki, będę ja służący radą. Zresztą wszyscy w koło będą przychylni i radzili i pomagali sobie (wiedzą i sprzętem) wzajemnie. Będzie fajna (bo niby dlaczego tym razem miało być inaczej?) atmosfera.
    Opinie po ostatnim plenerze (w Wiktorowie) są tu: http://www.new.jjstudio.pl/photos.php?id=26 (aż mi głupio, że tak chwalą).
    Wątki o Wiktorowie http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=211435 i o Kręglu http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=177464
    Organizacyjnie - zrobimy tak jak w Wiktorowie, podzielimy sie na grupy i od śniadania do obiadu fotografujemy modelkę X, od obiadu do kolacji modelkę Y, następnego dnia kolejne modelki.
    Będzie nas wielu, więc zrobie identyfikatory, będziemy wiedzieli jak kto ma na imię (i jakiego ma na forum nicka)

    1. Termin - jak zwykle od czwartku (kolacja) do niedzieli (okolice obiadu wyjazd), od 13 do 16 czerwca 2013.

    2. Miejsce położone najcentralniej z dotychczasowych moich imprez, bo w okolicach Łodzi, dokładniej koło Tomaszowa Mazowieckiego, a najdokładniej to wieś Smardzewice, ośrodek nazywa się Centrum Molo www.centrummolo.pl/index.php
    Jest zdecydowanie o wyższym standardzie niż Kręgiel czy Wiktorowo, przy minimalnie wyższej cenie. 4 dni (3 noclegi) łącznie z posiłkami to 354 zł brutto, płatne na miejscu (ośrodek wystawi FV tym co chcą). Doba 118 zł, jak ktoś chce przyjechac na 2 noclegi to opłata jak łatwo policzyć 236 zł. Podaję, bo jest możliwość, że ktos przyjedzie np od piątku bo nie może dostać urlopu.
    Ośrodek jest blisko wody, ładne otoczenie, są miejscówki - tła dla dziewczyn. A same pokoje są bardzo, bardzo OK.

    3. Cena. Pierwszy składnik kosztów imprezy podałem wyżej - zakwaterowanie plus wyżywienie 354 zł brutto, płatne na miejscu. Drugi składnik "warsztatowy" - modelki, stylistki, ich pobyt, wynagrodzenie - 225 zł brutto (183 zł netto). Jak to umie sumować to mu wyjdzie 579 zł (brutto). Ja wystawię fakturę za szkolenie (warsztaty) na 183 + VAT.

    Aha - ze względu na to, że to niedroga impreza, modelki niemal nie maja wynagrodzenia a pozuja TFP to znaczy, że maja dostać zdjęcia z pleneru. Koniecznie! Z tym bywa słabo i muszę świecić oczami. Więc dla zdopingowania uczestników zrobię to co dawno temu dawało efekt. Na miejscu będę brał 50 zł zwrotnej kaucji. Zwrotna, jak fotograf prześle na mój email po 4 zdj 5-ciu modelek. W sumie 20 plików. Można więcej . Jesl mniej - zwrot proporcjonalnie pomniejszę. Sa osoby, które nie chcą dawać zdjęć i mówią od razu - ta kaucja zostanie. Przynajmniej szczerze.

    Uwaga uwaga!
    Deklarację udziału poproszę na PW z podaniem imienia, nr telefonu. W zwrotnym PW podam nr konta do wpłat.
    EDIT: wpłaty zbieram do końca maja.

    O plenerze informuję także na CB i na Olympusclubie.

    Modelki - będzie ich 7 lub 6 (na 6 fotografów 1 modelka, tak mniej-więcej) jeśli będzie 40 fotografów.
    Nie pytajcie mnie dzisiaj kto będzie. Dzidzia Daria chce być a jest teraz brunetką, więc wygląda inaczej - mogę ją brać. Łódź to też zagłębie modelek i może bez noclegu dowiezie się na kilka godzin dodatkowe, nadprogramowe modelki (i proporcje modelka fotograf się zrobią jeszcze ciekawsze). Z Łodzi jest 60 km i może jakiś fotograf do nas podskoczy i dowiezie.
    Kombinuje jeszcze jedną atrakcję, ale .. nie wiem czy wypali. Więc na razie was zaciekawię tylko

    Ciekawe jak sie to centralne położenie przełoży na ilość uczestników. Trójmiasto i Bydgoszcz (stąd zawsze było sporo osób) ma tym razem dalej, ale południe Polski ma blisko.

    Startujemy!
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-04-2013 o 14:47
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #2

    Domyślnie

    Jak zwykle zapisuję się.

    Pozdrowienia z Malty. Znowu się opaliłem w sandałki.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  3. #3
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Czytam tamten wątek (i zazdroszczę, ale Maroko tez było fajne, oj było)
    Tak się spodziewałem, że przyjedziesz. W dodatku masz teraz bliżej
    Numer konta znasz czy ci wysłać? Bo ja twoje imię i nr tel znam
    Listę zrobię chyba juz z tymi co wpłacą.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #4

    Domyślnie

    Pisze się. Przelew za dzień dwa jak tylko potwierdzę wolny termin

  5. #5

    Domyślnie

    Poszła zaliczka na konto takie jak na ostatnie warsztaty. Namiary znasz.

  6. #6

    Domyślnie

    Jacku i mnie dopisz. Konto mam, kasa pójdzie w weekend.

  7. #7
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    OK. W niedziele po pod wieczór hurtem wyslę nr konta do tych co napisali mi PW, bo i tak w weekend banki nie funkcjonują.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #8

    Domyślnie

    Standardowo, zapisuje się.

    PS. Newsletter nie działa? Żaden mail nie przyszedł z informacją o plenerze?

  9. #9
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Nie rozesłałem. Zrobię to w niedziele.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #10

    Domyślnie

    Proszę dopisać do listy . Jacek Wróbel - Passer - Bydgoszcz . Srodki puszczone na konto jak poprzednio.
    Z - Nikon - www.passer.com.pl

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •