Close

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 169
  1. #11

    Domyślnie

    Mnie również proszę dopisz Wojtek - thnx - Bydgoszcz. Jak dostanę numer konta to w poniedziałek zrobię przelew

  2. #12

    Domyślnie

    A że tak spytam, oferta jest dla stałych bywalców czy dla wszystkich chętnych na zasadzie kto pierwszy ten lepszy? Przyznam szczerze, że zbieram się na Wasze warsztaty modelkowe od dawna ale jak dotąd nie było mi dane. Doświadczenie mam niewielkie, ale mógłbym się od Was czegoś nauczyć prawda? Pozostaje kwestia czy będę miał w tym czasie urlop...

  3. #13

    Domyślnie

    Plener jest masowy, zatem każdy może przyjechać. Pamiętaj jednak, że nie są to warsztaty. Nie ma wykładowcy, jak było np. na ostatnim aktowym. Żeby się nauczyć należy pytać i podpatrywać innych. A jest kogo.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  4. #14

    Domyślnie

    I o to właśnie chodzi żeby podpatrywać w akcji lepszych od siebie

  5. #15
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartman Zobacz posta
    A że tak spytam, oferta jest dla stałych bywalców czy dla wszystkich chętnych na zasadzie kto pierwszy ten lepszy?.
    Bez jaj, oczywiście, że dla wszystkich chętnych. Stali bywalcy będą, ale nie zawsze wszyscy mogą, więc sa miejsca. W dodatku ten ośrodek by wolał by było nas więcej, nie mniej, a ja jesli sie pojawi pewien nadmiar w stosunku do planów to zabiore kolejną modelkę (modelki).
    Generalnie jest połowa nowych i połowa starych uczestników i kręci się ta liczba wokoło 40 osób. Ośrodki w Kręglu i Wiktorowie tez chętnie by przyjęły więcej osób. Ale ja widze, że mniej-więcej tylu (35-45) chętnych jest, więc na tyle robiona była wycena.
    Ale skąd to zmartwienie, na razie jest nieco ponad 10 osób (na PW), więc miejsca jeszcze są. I jak się martwię to o to, że będzie za mało, a nie, że za duzo. To głoszenie jest pierwsze dni, nie rozesłałem jeszcze newslettera ze swojej www, nie napisałem na FB, więc zapewne te minimalne 36 - 40 się zbierze.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #16

    Domyślnie

    Witam,
    Czy jest możliwość rezerwacji pokoju jednoosobowego?

    Pozdr.
    Nikon System

  7. #17
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Tak, z dopłatą, jest taka opcja, rozmawiałem o tym.
    Hm. Widzę, że w wycenie pani mi nie podała ile więcej za pokój-jedynkę (a jak pisałem - ten temat poruszałem w rozmowie tel). Dopytam.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #18
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Wysłałem PW z numerem konta do tych co mi napisali PW. I do paru osób z wątku.
    Listę będe robił (taki mam zamiar) z zanotowanych wpłat.
    Juz kilka jest - od Pawła, Tomka i Jacka.

    Kto chce jeszcze dostać PW z nr konta i innymi info?

    fumio - tobie tez wysłałem, bo za część warsztatowa jest tyle samo, za jedynke i tak będziesz płacił na miejscu. My będziemy zakwaterowani w pokojach 3 i 2 osobowych.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 08-04-2013 o 14:49
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #19

    Domyślnie

    Jacku, ja niestety jak wiesz nie mogę;
    ale obiecałem młodemu ( Adam ), że go zapiszę - to tak jak bym był ja

    proszę Young - Adam na listę.

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Wiem
    OK. Będzie wesoło
    wyślę mu info na FB
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •