Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie EN-EL4 ładowarka

    Szukam, szukam i w Polsce praktycznie wywiało zamienniki, nawet z alledrogo. Może widzieliście w jakimś sklepie internetowym?
    Canon do pracy, Nikon z sentymentu

  2. #2

    Domyślnie

    W moim mieście jest sklep, który ma zamiennik ładowarki. Zgubiłeś oryginalną?
    http://lordfoto.istore.pl/pl,product...n,en,el14.html

    Ja sam czekam na zamiennik akumulatora Enel14, ale jedną firmę już skreśliłem - nie działał po naładowaniu. Jakie polecasz firmy? Widziałem Hahnel w Media Markt, ale cena 150 zł ! - czyli droższe od oryginału

    NIEAKTUALNE, po chwili doczytałem, że pytasz o Enel4, a nie enel14......
    Ostatnio edytowane przez Tom W ; 24-04-2013 o 14:16 Powód: zapomniałem o linku
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie" Ansel Adams

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez A_S_T_O_R Zobacz posta
    Szukam, szukam i w Polsce praktycznie wywiało zamienniki, nawet z alledrogo.
    Wywaliło... a raczej nigdy ich za bardzo i nie było. Same oryginały, czy to MH-21 czy to na parę akk. MH-22... Ceny od 6stów wzwyż za 21-ke. W PL na razie ni spotkałem. MH-21 z Amazonu kosztuje $119. Jeśli chcesz to wrzucę link.
    Dalmierze, M42-ki (lata 80-te); Minolta XG-1; N60; N70, N90S, F5; D70; D700; D300s; D3; D810; trochę obiektywów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •