Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Jak bedziesz kupował przez net, to powinien byc opis, ze działa samodzielnie Newell chyba innych juz nie wypuszcza. Nie ma problemu z ładowaniem w oryginalnej ładowarce. Przestrzegam tylko przed kupowaniem w jakis firmach krzak i z opisem, ze ma jakąś gigantyczną pojemność, kup najlepiej o takiej samej pojemności jak oryginał.

  2. #12
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ja zawsze dokupije zamienniki i póki co nie mialem żadnych problemów. Trzeba tylko stosować stary chwyt.

  3. #13

    Domyślnie

    Chcę się podzielić spostrzeżeniami dotyczącymi akumulatora Enel14. Wg producenta oryginał do mojego aparatu p7100 powinien wytrzymać ok. 350 zdjęć. Niestety fabryczny z pudełka akumulator wytrzymuje 250 zdjęć. Myślę, że reklamacja nic by nie dała, dlatego zacząłem się rozglądać za zamiennikami. Pierwsza firma to fotoenergia. Może niektórym działa, ale ja nigdy nie więcej jej nie kupię. Dziwnie zachowywała się w ładowarce (raz świeciła się lampka raz migała). Po naładowaniu aparat nie włączył się. Drugie podejście to jakaś firma no name. Na opakowaniu jest napisane Digital Camera Battery High-Power. Ten akumulator już po pierwszym naładowaniu pozwolił mi na zrobienie 450 zdjęć!!! Z czego ok. 150 z lampą błyskową! I jak tu kupować oryginalne akumulatory?
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie" Ansel Adams

  4. #14

    Domyślnie

    Jest też opcja zhackowania softu D5100. NikonHacker Patch 1.15. Korzystam ze względu na looseless raw oraz lepsze chociaz wieksze jpg.
    Nikon D5100 | Nikkor 18-55 VR f/3,5-5,6 G | Nikkor 35 f/1,8 G
    Zabawa w RAW'ki - też weź udział!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •