CO?! Bez przesady, myślę, że do kolan jeszcze kawałek. :PNa 1 modelka ucięta na wysokości kolan.
Szukaj
CO?! Bez przesady, myślę, że do kolan jeszcze kawałek. :PNa 1 modelka ucięta na wysokości kolan.
d5000
KOBIETA
Chyba chodzi, że w amerykańskim było by lepiej.
no do kolan zdecydowanie dalekohmm, poszukam, może mam jakieś szersze ujęcia. Ale z tego co pamiętam, to modelka miała czarne rajstopy, które kompletnie psuły stylizację.. Więc starałam się ciąć trochę wyżej. A nie była w stanie ich ściągnąć ze względu na mróz (jakieś -5 stopni). Szkoda - niedopracowanie stylizacji z mojej strony.
tu jest troszkę więcej, <ale myślę, że te dwa najbardziej dają radę> :
https://www.facebook.com/media/set/?...7145930&type=3
"fotografując, staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył"
zapraszam - www.facebook.com/hanik.photography
Wszedłem na fb i pierwszą miniaturką jest zdjęcie nr 2. W miniaturce jest ono przycięte w kwadrat i wydaje mi się, że gdybyś tak kadrowała nr 2 byłoby idealnie.
pozdrawiam
Tomek
Jedynka moim zdaniem super, choć bardzo chętnie zobaczyłbym ją w kolorze, z taką "pastelową" obróbką. Delikatnie, małe nasycenie. Kadr bardzo bardzo mi pasuje. I bokeh w tle - śliczności![]()
Skontaktuj się z nami