Szukaj
"fotografując, staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył"
zapraszam - www.facebook.com/hanik.photography
Ogrom góry prasuje modelkę swym ciężarem.
mi tez kadry nie odpowiadaja
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
Też uważam, że powinno być więcej modelki. Nie rozumiem obróbki B&W. Te balony same narzucają kolor. Dlatego dwójka lepsza, gdyby jeszcze tylko bardziej z kadrem zjechać w dół.
więcej modelki? ale jak sobie to wyobrażacie?:> nie wiem, ciężko było mi jakkolwiek inaczej kadrować przez te balony.
Obróbka bw wyszła zupełnie przypadkiem, a spodobała mi się, więc zostało![]()
"fotografując, staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył"
zapraszam - www.facebook.com/hanik.photography
Tutaj raczej grają pierwszą rolę balony. Dobry pomysł miałaś, lecz w praktyce poległ.
"Przedmiotem fotografii nie są fotografowane rzeczy, lecz to jak one wyglądają po sfotografowaniu."
D 750|N 70-300 4.5-5.6VR+N 24-70 2.8
Ja się wyłamię, mnie się tam jedynka bardzo podoba, ładne b&w i nie rozumiem, że "balony narzucają kolor". Idąc tym tokiem rozumowania, to w zasadzie wszystko narzuca kolor. :P
d5000
KOBIETA
Na 1 modelka ucięta na wysokości kolan.
D3100 | N35 1.8G | N18-105VR | N55-200VR.
Skontaktuj się z nami