Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Karolina

  1. #1

    Domyślnie Karolina

    Dwa kadry z Karoliną ode mnie (:
    Foty walentynkowe co prawda, ale mam do nich ogromny sentyment, więc wracam dziś...
    co Wy na to?

    1.

    ps. i kto by pomyślał, że nie było wtedy prawie w ogóle śniegu -,-
    "fotografując, staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył"
    zapraszam - www.facebook.com/hanik.photography

  2. #2

    Domyślnie

    Ogrom góry prasuje modelkę swym ciężarem.

  3. #3

    Domyślnie

    mi tez kadry nie odpowiadaja
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  4. #4

    Domyślnie

    Też uważam, że powinno być więcej modelki. Nie rozumiem obróbki B&W. Te balony same narzucają kolor. Dlatego dwójka lepsza, gdyby jeszcze tylko bardziej z kadrem zjechać w dół.

  5. #5

    Domyślnie

    więcej modelki? ale jak sobie to wyobrażacie?:> nie wiem, ciężko było mi jakkolwiek inaczej kadrować przez te balony.
    Obróbka bw wyszła zupełnie przypadkiem, a spodobała mi się, więc zostało
    "fotografując, staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył"
    zapraszam - www.facebook.com/hanik.photography

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maddeleine Zobacz posta
    więcej modelki? ale jak sobie to wyobrażacie?:> nie wiem, ciężko było mi jakkolwiek inaczej kadrować przez te balony.
    Obróbka bw wyszła zupełnie przypadkiem, a spodobała mi się, więc zostało
    Mhm, 2 w pionie kosztem prawej strony? Dałoby radę.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maddeleine Zobacz posta
    więcej modelki? ale jak sobie to wyobrażacie?:>
    Gdybys odeszla dalej tak zeby zlapac cala sylwetke modelki wtedy byloby jej wiecej. Moge sobie to tylko wyobrazic, ale raczej kompozycja by sie zbalansowala troche. Jak masz jakies, to poka.

  8. #8

    Domyślnie

    Tutaj raczej grają pierwszą rolę balony. Dobry pomysł miałaś, lecz w praktyce poległ.
    "Przedmiotem fotografii nie są fotografowane rzeczy, lecz to jak one wyglądają po sfotografowaniu."
    D 750|N 70-300 4.5-5.6VR+N 24-70 2.8

  9. #9

    Domyślnie

    Ja się wyłamię, mnie się tam jedynka bardzo podoba, ładne b&w i nie rozumiem, że "balony narzucają kolor". Idąc tym tokiem rozumowania, to w zasadzie wszystko narzuca kolor. :P
    d5000
    KOBIETA

  10. #10

    Domyślnie

    Na 1 modelka ucięta na wysokości kolan.
    D3100 | N35 1.8G | N18-105VR | N55-200VR.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •