Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Piękny analogowy klimat ,ziarno , kolory specyficzne jednak dla mnie niestety zbyt wąsko 7 jedynie tylko sobie..., a tak to pokazane wycinki z rewelacyjnych miejsc , szkoda ,że nie masz szerszych kadrów .
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  2. #12

    Domyślnie

    Hehe... W tamtym czasie - mając na uwadze czym każdy z nas by wtedy dysponował - to by były piękne fotografie. Dziś gdy każdy ma super sprzęt o jakim pewnie w tamtych czasach mógłby sobie pomarzyć te zdjęcia nie wbijają w fotel. Ale dla wielu z nas mają sentymentalny klimat analoga, za którym kryje się masa wspomnień. Więc warto czasem wrzucić coś takiego by pokazać młodszym jak kiedyś wyglądała fotografia. Niech poczują klimat Ruppel nie słuchaj opinii innych tylko wrzucaj fotki Ciekaw jestem jakie pamiątki przywieźli by stamtąd komentujący mając do dyspozycji taki sprzęt jak Ty. O idealną kompozycję na tych wysokościach i na tak trudnym terenie jest pewnie niezwykle ciężko. Trzeba myśleć przede wszystkim o własnym bezpieczeństwie. Na wierzchołek nie wchodzi się po to by pochwalić się idealnymi zdjęciami, ale po to by go zdobyć. Zdjęcia są dla właściciela bezcenną pamiątką, dla innych tylko zwykłymi pstrykami...
    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    przecież to widać. Chociaż można było by jakieś dane dopisać.
    Dla mnie 5 jest majestatyczna.
    Faktycznie, mogłem coś więcej skrobnąć, tak więc:
    1-Widok z MB
    2-Widok z MB
    3-widok z podejścia na MB od strony Chamonix
    4-gdzieś z lodowca- chyba Mer de Glace, po lewej charakterystyczny Ząb Giganta
    5- to chyba było podczas podejścia na Fenetre du Tour
    6-Masyw MB, w dali Aiguille du Midi
    7-Dolomity - Widok z Cima Cadin na schronisko Fratelli Fonda
    8-Dolomity - Na zdjęciu Tofana di Rozes z Punta Fanis
    9-Dolomity - Widok z Tofany di Mezzo
    10-Dolomity-Tofana di Rozes


    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Tak 5 jest mega, rewelacyjne zdjecie, mozna by je troszke podprostowac w PSie, ale i tak jest dobre.
    To ze analog to widac, miekkosc jakiej nie uzyska sie latwo cyfrakiem...
    Nienawidzę syfry, ale muszę używać obecnie

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    ogólnie kadrowo mz tak sobie (łagodnie rzecz biorąc), 4,5,6 chyba najlepsze.
    Szczerze to, nie myślałem wtedy za bardzo o kadrowaniu, za bardzo byłem zafascynowany otoczeniem, hehe

    Cytat Zamieszczone przez matios Zobacz posta
    mam cholerną słabość do gór wysokich, i grubość tego lodowca na 6 mnie rozkłada, kapitalna sprawa. Jeśli chodzi o MBlanc (zdaje się zdjęcie 1 i 2), jak ze stopniem trudności? Podobno technicznie nie jest to trudna góra ...?
    Technicznie bez większych problemów - wejście od Chamonix, przez Dôme du Goûter - tam odpoczynek i wyjście o 2.00 w nocy. Mimo wcześniejszej aklimatyzacji parę pawianów po drodze puściłem, podobno norma

    Cytat Zamieszczone przez LordRamzes Zobacz posta
    Piękny analogowy klimat ,ziarno , kolory specyficzne jednak dla mnie niestety zbyt wąsko 7 jedynie tylko sobie..., a tak to pokazane wycinki z rewelacyjnych miejsc , szkoda ,że nie masz szerszych kadrów .
    NIe mam szerszych niestety, wszystko 50tka robione, wtedy to i tak był dla mnie szczyt marzeń.

    Cytat Zamieszczone przez otwieracz Zobacz posta
    Hehe... W tamtym czasie - mając na uwadze czym każdy z nas by wtedy dysponował - to by były piękne fotografie. Dziś gdy każdy ma super sprzęt o jakim pewnie w tamtych czasach mógłby sobie pomarzyć te zdjęcia nie wbijają w fotel. Ale dla wielu z nas mają sentymentalny klimat analoga, za którym kryje się masa wspomnień. Więc warto czasem wrzucić coś takiego by pokazać młodszym jak kiedyś wyglądała fotografia. Niech poczują klimat Ruppel nie słuchaj opinii innych tylko wrzucaj fotki Ciekaw jestem jakie pamiątki przywieźli by stamtąd komentujący mając do dyspozycji taki sprzęt jak Ty. O idealną kompozycję na tych wysokościach i na tak trudnym terenie jest pewnie niezwykle ciężko. Trzeba myśleć przede wszystkim o własnym bezpieczeństwie. Na wierzchołek nie wchodzi się po to by pochwalić się idealnymi zdjęciami, ale po to by go zdobyć. Zdjęcia są dla właściciela bezcenną pamiątką, dla innych tylko zwykłymi pstrykami...
    Dziękuję, lepiej bym tego nie ujął

  4. #14

    Domyślnie

    no i klasa. życzę kolejnych grubych wyzwań

  5. #15

    Domyślnie

    5 najlepsza dla mnie, bardzo szkoda uciętego dołu na 8...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •