Witam,
Kupiłam dziś Nikona F80, podpięłam 35mm 1.8G i....AF nie chce złapać (szuka, ale nie może znaleźć żadnego punktu). Aby sprawdzić czy wszystko jest okej podpięłam drugi obiektyw 50mm 1.4G i niestety to samo.
Nie wiem czy to wina samego body czy może po prostu razem z tymi obiektywami AF nie jest zbyt bystre. Byłabym wdzięczna za pomoc bo nie mam pojęcia co teraz z tym zrobić.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami