Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie NBA 2k13 steam key

    Nie wiem, czy są tu jacyś zapaleńcy tej serii, ale mam pytanie. Normalnie ta gra kosztuje od 90 pln wzwyż. Na popularnym serwisie oferowane są steam key od 45 pln. Sprawdzone to? Chciałem za znajomym online pograć, więc chcę być w 100% pewien, że nie utopię 45 pln.

  2. #2

    Domyślnie

    Pisałem kiedyś zapytanie do STEAM w tej sprawie bo chciałem zakupić inną grę. Odpowiedź była taka, że firmy działające na allegro które wymieniłem nie mają praw do sprzedaży cyfrowych wersji gier ani samych kluczy, i zainstalowanie takiego czegoś może skutkować blokadą konta steam, bo gra nie pochodzi z legalnego źródła.

    Jednak ludzie to kupują masowo, i kont nie tracą, widocznie nie jest to legalne, ale sprawdzają to albo bardzo rzadko albo w ogóle tego nie robią. Ja odpuściłem, mam za dużo gier na steam normalnie kupionych przez Steam, żeby za oszczędność 30-40zł na kolejnej pozycji kupionej w innym miejscu stracić całe konto bez możliwości odzyskania.
    ;]

  3. #3

    Domyślnie

    podobno są to klucze z innego kraju... czyli np Ukrainy... ceny tam są niższe więc się opłaca... niby nielegalne... ale kto Ci zabroni kupić klucz na Ukr... albo w innym kraju... generalnie nie banują, bo dla większości dużych firm Polska i inne kraje nadbałtyckie to jedna swołocz

    PS Jest to jednak opinia zasłyszana na jednym z dużych forów komputerowych od kogoś kto takie klucze dystrybuował...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  4. #4
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Dzięki Panowie za odpowiedź.
    Z zakupu jednak najprawdopodobniej nic nie wyjdzie, bo 2K Sports okroiło wersję na PC i z tego co się dowiedziałem, nie ma możliwości zagrać online z wybraną osobą. Z tego tez powodu, że jest to wersja okrojona w stosunku do wersji na PS3, cena jest dwukrotnie niższa...kurde, ps3 teraz nie kupię...co za żenada, żeby tak traktować użytkowników kompów...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •