Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Drukarka do zdjęć

    Witam. Jestem nowym użytkownikiem. Próbowałem znaleźć interesujący mnie temat o drukarkach do zdjęć. Moje poszukiwania na tym forum nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, nie bardzo również wiem gdzie zadać swoje pytania więc pisze tutaj. Poszukuje drukarki do zdjęć przyzwoitej jakości. Szybkość drukowania i inne bajery nie mają znaczenia. Najważniejsze dla mnie to stosunek jakości wydruku do ceny eksploatacji. Mile widziałbym uwagi na temat zamienników tuszu "cciss", papierach i ewentualnej kalibracji sprzętu (monitor, drukarka, papier). Z góry dziękuje za podpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dolargan Zobacz posta
    Próbowałem znaleźć interesujący mnie temat o drukarkach do zdjęć. Moje poszukiwania na tym forum nie przyniosły oczekiwanych rezultatów,
    Nie przyniosly rezultatow, bo zakres tematu o ktory pytasz wystarczylby na kilka ksiazek...

    Sama wiedza na temat kalibracji monitor / drukarka to temat rzeka a do tego jeszcze dobor sprzetu...

  3. #3

    Domyślnie

    Spodziewałem się że temat szeroki ale mnie interesują wnioski

  4. #4

    Domyślnie

    wnioski: wysokiej klasy monitor, precyzyjnie skalibrowany, epson 7900/9900, gama papierow do wydruku archiwalnego, osobiscie polecam bawelniane fineart.

  5. #5

    Domyślnie

    No.. sprzęt super, tylko nie moja półka ja raczej miałem na myśli coś bardziej amatorskiego. Mój błąd nie podałem ceny. A co kolega powie na Epson L800?

  6. #6
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Jeśli wystarczy format A4, to polecam Epsona L800. Ma fabryczny CISS, tusze są śmiesznie tanie, jakość druku BDB. Od kiedy ją kupiłem, zapomniałem co to fotolab. Tusze oryginały kupuję po 32 zł/70ml.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Od kiedy ją kupiłem, zapomniałem co to fotolab. Tusze oryginały kupuję po 32 zł/70ml.

    przypomnisz sobie za jakis czas, jak Ci te obrazki poznikaja

  8. #8
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    przypomnisz sobie za jakis czas, jak Ci te obrazki poznikaja
    Już mnie na świecie nie będzie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #9

    Domyślnie

    A4 w zupełności wystarczy. Super, a co z papierem i ewentualną kalibracją? Oczywiście w granicach cenowego rozsądku.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Już mnie na świecie nie będzie.

    maszs 97 lat? operatywny jestes jak na taki wiek

    zdjecia zostaja nie tylko dla nas... chyba...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •