Pozdrawiam Wszystkich.
Znalazłem coś takiego na allegro i wydaje mi się być ciekawe ze względu na teoretyczne możliwości.
Natomiast jak jest w praktyce ?
Będę wdzięczny za wszelkie opinie i sugestie.
telekonwerter 2x
Szukaj
Pozdrawiam Wszystkich.
Znalazłem coś takiego na allegro i wydaje mi się być ciekawe ze względu na teoretyczne możliwości.
Natomiast jak jest w praktyce ?
Będę wdzięczny za wszelkie opinie i sugestie.
telekonwerter 2x
Co prawda nigdy nie używałem, ale większość opininii mówi, że o wiele mniej psują obraz konwertery x1,5.
Do jakiego szkła chcesz go przypiąć, bo żeby AF chciał w miarę działać, to szkło nie powinno być ciemniejsze niż F4.
uzywalem tego TC z 300/4 i odradzam, kiedy sprobowalem afs 300/4 z TC x2 efekty byly ok, przy wszelkich ograniczeniach tego tandemu
Nie jestem szumofobem, używam cropa i jak potrzebuje wysokiego ISO.
Tamzooka150-600, T 300 2.8 kenko TC 1,4 2,0
Odradzam,pogarsza to ogólnie jakość zdjęcia i jednocześnie przyciemnia szkło 2x.
EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
Insta : @pan_portrecik
chyba o dwie przysłony a nie dwa razy![]()
Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death
No to kicha.Trzeba odpuścic.Dzięki.![]()
SB800 + ciężka torba ( oprócz talentu )
"lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"
Skontaktuj się z nami