Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Telekonwerter

  1. #1

    Domyślnie Telekonwerter

    Pozdrawiam Wszystkich.
    Znalazłem coś takiego na allegro i wydaje mi się być ciekawe ze względu na teoretyczne możliwości.
    Natomiast jak jest w praktyce ?
    Będę wdzięczny za wszelkie opinie i sugestie.

    telekonwerter 2x

  2. #2

    Domyślnie

    Co prawda nigdy nie używałem, ale większość opininii mówi, że o wiele mniej psują obraz konwertery x1,5.

    Do jakiego szkła chcesz go przypiąć, bo żeby AF chciał w miarę działać, to szkło nie powinno być ciemniejsze niż F4.

  3. #3

    Domyślnie

    uzywalem tego TC z 300/4 i odradzam, kiedy sprobowalem afs 300/4 z TC x2 efekty byly ok, przy wszelkich ograniczeniach tego tandemu
    Nie jestem szumofobem, używam cropa i jak potrzebuje wysokiego ISO.
    Tamzooka 150-600, T 300 2.8 kenko TC 1,4 2,0

  4. #4

    Domyślnie

    Odradzam,pogarsza to ogólnie jakość zdjęcia i jednocześnie przyciemnia szkło 2x.
    EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
    Insta : @pan_portrecik

  5. #5

    Domyślnie

    chyba o dwie przysłony a nie dwa razy
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  6. #6

    Domyślnie

    No to kicha.Trzeba odpuścic.Dzięki.
    SB800 + ciężka torba ( oprócz talentu )

    "lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •