Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: kawa

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Rewelacyjne zdjęcie. Na reklamę w sam raz Dobrze, że nie pijam w ogóle kawy, bo ta fotka to pewnie bodziec dla kawoszy

  3. #3

    Domyślnie

    Super fotka.
    Ten dym to z photo shop czy z jakiegoś generatora dymu?
    Ja akurat jestem kawoszem i sam wypalam ziarenka , to wiem że nawet po wysypaniu z pieca tak nie dymią.
    Chyba że spalone na węgiel
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  4. #4

    Domyślnie

    RAF7705 to fotografia reklamowa więc realizm nie jest tutaj priorytetem, ale z drugiej strony delikatniejszy dym nie byłby problemem i może faktycznie lepiej by to wyglądało.
    Dziękuje za cenną radę bo z wypalaniem kawy nie mam nic wspólnego
    A dym to pokruszone kadzidło na metalowym sitku które podpalałem pod ekspozycją, która się znajdowała na dziurkowanej klapie od komputera

  5. #5

    Domyślnie

    no i proszę jaki genialnie prosty pomysł ! świetnie.

  6. #6

    Domyślnie

    Jak na reklamę super. Wygląda jak torrefacto, palone z domieszką kukurydzy. Dymu ciut-ciut za dużo - ale fajny zawijas wyszedł po lewej.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuje wybrałem właśnie z powodu tego zawijasa to ujęcie nadymiłem sporo ale było warto ekspozycja prosta ale 5 lamp musiałem użyć i kilku blend by to wyszło jak wyszło.

  8. #8

    Domyślnie

    Rozumiem że to foto reklamowe nie musi być realne.
    Bardzo mi się podoba tylko właśnie się zastanawiałem jak ten dym zrobiłeś.
    Pomysł z kadzidełkiem, bardzo dobry.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •