Witam, opiszę na początek może co mam za zestaw, a później opiszę jaki mam z nim problem, interesuję się lotnictwem i z tego powodu kupiłem teleskop Synta SkyWatcher 130/900, do tego dokupiłem specjalną przejściówkę do aparatu nikona, no i sam aparat D5100, lecz po podłączeniu do teleskopu, wyświetliło mi "nie założono obiektywu", wyczytałem żeby przełączyć w tryb "M", tak zrobiłem i zaczęło to wszystko działać, lecz nastąpił kolejny problem, no i tu moje pytanie, jak ustawić manualnie ostrość w aparacie, bo mam z tym problem i czy są jeszcze jakieś specjalne ustawienia żeby fotki były lepsze? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami