Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Asiolex93 Zobacz posta
    chciala bym wiedziec skad sie bierze ten pomaranczowy odcien, jezeli mozesz mi udzielic takiej odpowiedzi
    Wysokie ISO, rodzaj oświetlenia, balans bieli, to główne czynniki które mają wpływ na kolorystykę zdjęcia.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  2. #12

    Domyślnie

    pamiętaj jeszcze że wysokie ISO wprowadza szumy na zdjęciach, musisz popróbować do jakiej wartości ISO te szumy będziesz akceptować
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Asiolex93 Zobacz posta
    Moj problem polega na tym ze w trybie manualnym przy wszystkich moich ustawieniach nie otwierajac lampy nie moge zrobic zdjecia, tzn ono sie 'robi' ale jest kompletnie czarne...a jak otworze lampe to wszystko dziala jak powinno...
    Byc moze cos zle ustawilam, ale nie jestem pewna. Chciala bym robic zdjecia z moimi ustawieniami ale bez lampy...a wydaje mi sie ze to raczej napewno jest mozliwe :P Bardzo prosila bym o pomoc...


    Chyba ze to chodzi o to ze jest zbyt ciemno...i wystarczy zwiekszyc przeslone...TAK?
    Zacznijmy może od... początku...

    Napisz proszę:

    1) jaki masz obiektyw (strzelam... 18-55 lub 18-105?) i gdzie te zdjęcia robisz (strzelam... w ciemny [niezbyt jasnym] mieszkaniu?).

    2) jakie masz ustawienia (patrząc na poniższy obrazek z fotopolis.pl) na swoim wyświetlaczu, jeżeli chodzi np. o czas (na zdjęciu jest to 1/60), przysłonę (na zdjęciu jest to F/5.3), ISO (na zdjęciu jest to 100) czy WB (na zdjęciu jest to AUTO).

    Tu link do zdjęcia: http://www.fotopolis.pl/obrazki/NikonD5100-tyl.jpg
    Ostatnio edytowane przez Andrzej1974 ; 24-03-2014 o 09:46
    Nikon

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •