Witojcie
Jeśli ktoś jest zainteresowany wirtualną przestrzenią (coś w stylu dropbox) to zapraszam do rejestreacji przez link... Dostaniecie 5GB + 5GB za rejestrację z mojego linka
polecam
https://copy.com?r=kke9wG
Szukaj
Witojcie
Jeśli ktoś jest zainteresowany wirtualną przestrzenią (coś w stylu dropbox) to zapraszam do rejestreacji przez link... Dostaniecie 5GB + 5GB za rejestrację z mojego linka
polecam
https://copy.com?r=kke9wG
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
i co z tą wirtualną przestrzenią mogę robić? jak ją wykorzystać ?
Mogę wrzucać tam swoje pliki i udostępniać innym by mogli sobie pobrać bez rejestracji, za darmo ?
Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II
Tak, do tej pory pracowałem na dropboxie, ale to wydaje się jeszcze ciekawszym rozwiązaniem.
Wrzucasz zdjęcia - generujesz link i osoba, która dostaje link może sobie dane zdjęcia pobrać... zresztą jest wiele innych możliwości... ja np. używam do przesyłania danych między urządzeniami.
Idealnie nadaje się do wysyłania zdjęć klientom, jakieś stykówki i co najważniejsze spora wielkość przestrzeni... ja już mam 25 GB ale znam osoby mające 128 GB.
Polecam po rejestracji polecić znajomym link ze swojego konta... Wtedy i Wy dostaniecie z każdej zarejestrowanej osoby dodatkowe 5GB (oczywiście te osoby także)
Ostatnio edytowane przez pgaik ; 21-03-2013 o 00:11
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
a jak transfery ? są jakieś limity? ograniczenia czasowe? haczyki?
wrzuć jakiś link do zdjęć, zobaczę jak działa to cudo :P
Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II
https://copy.com/TS40jP2CtufHw1AQ
Limitów czasowych nie ma ... ograniczeń jeszcze nie wyczaiłemdziała zacnie
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
i znowu ta 200 :P
dobra, rejestruję się![]()
a pliki spakowane rar można wrzucać? filmy itp ? wszystko ?
Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II
Tak, muza, filmy, rary .... nawet będziesz miał widoczny dysk w "mój komputer" i najzwyczajniej przenosisz myszką i upuszczasz
tu masz nefa z D800 do pobrania - działa szybko
https://copy.com/bEzebBKDI6Ww0E4K
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
pełnego transferu nie wykorzytuje, max 700-800 kb/s a potem spada do 300 kb/s.
jak na darmowe może byćdzięki
![]()
Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II
Do dziś używałem dropboxa, ale Copy zapowiada się obiecująco i ta przestrzeń![]()
Tak sobie czytam to forum, i czytam...
Skontaktuj się z nami