Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Sklep w Warszawie z dużym wyborem plecaków lowepro

    Gdzie w Warszawie i w miarę blisko centrum znajdę sklep z dużym wyborem produktów Lowepro?

    Zainteresował mnie plecak Flipside Sport 15L AW. Na zdjęciach i filmach wygląda obiecująco ale chce go obejrzeć przed zakupem. Wole uniknąć zwrotu czy wymiany na inny model w razie jak by mi coś nie pasowało.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  2. #2

    Domyślnie

    Najbliżej centrum to chyba Jabbafoto, tam mają bardzo duzy wybór plecacków i toreb, nie pamiętam tylko czy Lowepro.
    Na pewno dużo Lowepro ma Rimex, sam kiedyś tam kupowałem którąś z toreb Lowepro, ale to już w zasadzie pod Warszawą. Sporo plecaków i fajnych rzeczy foto ma też Explore.pl w Ursusie, znany też jako torbyfoto.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Na stacji Metro Centrum z tego co pamiętam był jakiś sklep foto. I widziałem tam sporo plecaków i toreb.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Gdzie w Warszawie i w miarę blisko centrum znajdę sklep z dużym wyborem produktów Lowepro?

    Zainteresował mnie plecak Flipside Sport 15L AW. Na zdjęciach i filmach wygląda obiecująco ale chce go obejrzeć przed zakupem. Wole uniknąć zwrotu czy wymiany na inny model w razie jak by mi coś nie pasowało.
    3 tygodnie temu kupiłem go w RIMEX (Wa-wa ul. Wesoła), plecak niesamowity, jakość wykonania - najwyższa,

    Plecak spokojnie pomieścił mi:
    -D300s + grip + N17-55
    -SB900 w futerale
    -battery pack do SB900
    -N35
    -5 kompletów akumulatorków
    -ściereczki, płyny do czyszczenia soczewek
    - Boczna kieszeń pomieściła pojemnik na wodę Paltypus BIG ZIP 2L

    PS. Duży wybór plecaków znajdziesz właśnie w RIMEX, wcześniej zerknij na ich stronę (Mogę ewentualnie zamieści foto plecaka z zawartością)
    Ostatnio edytowane przez neomarcel ; 20-03-2013 o 14:16
    | Nikon | D4 | D800 | N.16 f2.8 fisheye | N.24 f1.4 | N.24-70 f2.8 | N.58 f1.4 | N.70-200 f2.8 VRII | SB600 | SB900 | SB910

  5. #5

    Domyślnie

    http://torbylowepro.pl/

    Warszawa 02-495 (URSUS)

    ul. Henryka Opieńskiego 3 (budynek na prywatnej posesji - na bramofonie przycisk z napisem "PIKSEL").

    Mają asortyment na stanie MOŻNA SIĘ NAWET TARGOWAĆ - poprosić o rabat

  6. #6

    Domyślnie

    Obecnie mam Flipside Sport 10L tylko, że po sprzedaży D700 duże body z gripem na wysokość już jest bardzo na styk. Chętnie bym ten 10 litrowy sprzedał albo wymienił na nowość - 20 litrowy http://www.lowepro.com/flipside-sport
    Plecak jak dla mnie super. Cała seria Flipside jest ciekawa i dobra. I starsze wersje i seria Sport.
    Voigtländer Bessa R3 M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aliant Zobacz posta
    Na stacji Metro Centrum z tego co pamiętam był jakiś sklep foto. I widziałem tam sporo plecaków i toreb.
    Sklep jest i nazwa Fotoforma, mają stronę internetową i też Alle...

    Kosztuje 499 zł i jest dostępny od ręki http://fotoforma.pl/flipside-sporttm-15l-aw.html
    Ostatnio edytowane przez Wojteksw ; 20-03-2013 o 14:37
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  8. #8

    Domyślnie

    RIMEX - do wyboru pomarańczowy lub niebieski, cena 439,00 zł >>ZOBACZ<<


    albo poczekaj aż wejdzie do sprzedaży 20L >> FILIPSIDE SPORT 20L << (gdybym teraz kupował to wolałbym się wstrzymać, bo będzie droższy o max 100zł)

    Polecam:

    Recenzja Lowepro Flipside Sport 20L


    VIDEO Lowepro Flipside Sport 20L
    Ostatnio edytowane przez neomarcel ; 20-03-2013 o 16:07
    | Nikon | D4 | D800 | N.16 f2.8 fisheye | N.24 f1.4 | N.24-70 f2.8 | N.58 f1.4 | N.70-200 f2.8 VRII | SB600 | SB900 | SB910

  9. #9

    Domyślnie

    Wie ktoś kiedy 20 litrowy wejdzie do sprzedaży w Polsce ?
    Voigtländer Bessa R3 M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez neomarcel Zobacz posta
    3 tygodnie temu kupiłem go w RIMEX (Wa-wa ul. Wesoła)
    Cytat Zamieszczone przez Raf 007 Zobacz posta
    http://torbylowepro.pl/
    Warszawa 02-495 (URSUS)
    ul. Henryka Opieńskiego 3 (budynek na prywatnej posesji - na bramofonie przycisk z napisem "PIKSEL").
    Oba za daleko, na razie jadę tylko obejrzeć więc bez sensu jechać aż na Ursus czy do Wesołej.
    Kupić mogę później gdziekolwiek nawet przez neta.

    Sklep na ursusie znam kupowałem tam głowicę

    Cytat Zamieszczone przez neomarcel Zobacz posta
    albo poczekaj aż wejdzie do sprzedaży 20L >> FILIPSIDE SPORT 20L << (gdybym teraz kupował to wolałbym się wstrzymać, bo będzie droższy o max 100zł)
    Aż tak wielkiego plecaka nie potrzebuję.

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    Sklep jest i nazwa Fotoforma, mają stronę internetową i też Alle...

    Kosztuje 499 zł i jest dostępny od ręki http://fotoforma.pl/flipside-sporttm-15l-aw.html
    i o to mi chodziło dzięki
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •