Close

Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: D90/d300/d7000

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie D90/d300/d7000

    Witam!
    Zastanawiam się między zakupem nowego body Nikona D90 lub D7000. Jestem amatorem, lecz to nie będzie moja pierwsza lustrzanka. Pytam się o różnice, po prostu różnice. Czy warto zainwestować by mieć lepszy aparat (i Wy macie powiedzieć czy faktycznie jest lepszy)? Dlaczego bym miała odkładać moment przybycia pod dach teleobiektywu, by mieć D7000? Co w nim jest takiego?

    PS. Do mojego body dokupię Nikkora 50mm f/1.8D
    PS2. Pytam się o wszystko - jakość zdjęć, AF, ergonomię.
    PS3. Przepraszam za wprowadzenie w błąd przez temat, ale jedna informacja odrzuciła D300.
    Ostatnio edytowane przez St. Jimmy ; 14-03-2013 o 20:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •