Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Grip

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    49

    Domyślnie Grip

    Mam duże dłonie i d3200 trzymam wzasadzie czterema palcami,trzema
    w tym kciukiem trzymam aparat a czwarty jest na spuście,czy tak powinno
    być?

  2. #2

    Domyślnie

    Absolutnie nie! Aparat trzyma się całą dłonią - pięcioma palcami. Szóstym wciskasz spust migawki. Zaletą takiego trzymania jest pewność nieporuszenia zdjęcia.



  3. #3

    Domyślnie

    Czwarty palec licząc od kciuka ?
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    49

    Domyślnie

    Tak

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bambus1181 Zobacz posta
    Tak
    Nie wierzę.

  6. #6

    Domyślnie

    Używasz spustu migawki z gripa ? Albo masz nieanatomiczną rękę
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba wątek nie w tym dziale co potrzeba. Proponuję tutaj.

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    49

    Domyślnie

    Skomplikowałem taki prosty temat,trzymam aparat normalnie tylko
    na najmniejszy palec już nie mam miejsca na uchwycie
    Po prostu podpieram aparat od spodu ,czy tak powinno być,co to jest
    grip??

  9. #9

    Domyślnie

    grip to taki pojemnik na baterie, który polepsza uchwyt i pozwala wygodnie trzymać aparat w pionie. http://www.youtube.com/watch?v=OU-xYmQgwG4 takie coś.
    A z Twojego opisu wynikało, że trzymasz normalnie (w pozycji poziomej), a spust wciskasz z gripu, najmniejszym palcem.

    EDIT: i to nie chodzi o to, że ręce masz ogromne, tylko aparat jest mały - tu porównanie z d300s http://j.mp/13Jr9em
    Ostatnio edytowane przez skippy ; 07-03-2013 o 22:54

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    49

    Domyślnie

    to jest d3200 ale dlaczego tak jest skoro wiekszosc z nas facetów ma takie dłonie.Ten aparat jest zdecydowanie lżejszy od swoich braci i mimo wszystko dobrze mi się go trzyma

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •