Close

Strona 42 z 52 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 517
  1. #411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    A jak Twoim zdaniem wypada rx100, którego widzę posiadasz, w porównaniu do coolpix a?
    RX ma nieco lepszy AF, jest tez z pewnością odczuwalnie mniejszy.
    Coolpix A wygrywa zdecydowanie ostrzejszym szkłem, i matryca- jednak DX daje więcej szczegółów. Plus mnie osobiście bardziej pasuje kolorystyka z Nikona.
    Jedno jest pewne- trzeba miec świadomość jaki kat widzenia daje stalka w Coolpixie, mnie on zdecydowanie odpowiada, ale potencjalny nabywca musi to mz dobrze przemyśleć. Pozatym dla mnie ten aparat średnio nadaje sie do noszenia w kieszeni (w przeciwieństwie do RX).
    Ja polubiłem ten aparat dodatkowo za naprawdę bardzo fajna wg mnie obsługę (mimo ze konieczne do wykonania kilku zmian w ustawieniach jest trzymanie aparatu w obu dloniach) , i... brak dekielka na obiektywie
    Osobiście polecam, choć RX sie nie pozbędę
    5D
    X-E1
    COOLPIX A

  2. #412

    Domyślnie

    obraz na wysokim iso zdecydowanie lepszy i szczegolowy jest w nikonie. nie ma efektu akwarelki, ktorej mozna sie dopatrzyc w sony. tu sie nie umywa do Nikona

  3. #413

    Domyślnie

    Po 2 miesiącach fotografowania stwierdzam, ze Coolpix A spełnia moje oczekiwania z nawiązką. Relacja jakości do ceny (ja mam za 1070 PLN - zakup we Włoszech) chyba najlepsza na rynku. Nawet przy cenie w Polsce (1499 PLN) jest to dobra inwestycja.
    Jakość zdjęć bardzo dobra (szczególnie po własnej obróbce RAW-ów, chociaż JPG-om też niewiele można zarzucić). Poręczny, obsługa intuicyjna, autofokus sobie radzi sobie całkiem nieźle. Właściwie mam ten aparat ze sobą cały czas.
    Dokupiłem lampę SB-300 i jestem pod wrażeniem bardzo dobrej współpracy tego zestawu (szczególnie doświetlanie cieni w dzień). Bardzo przydaje się odchylany palnik. Lampka przyda się też na wyjazdy do kompletu z D800. SB-810 to jednak klamot.
    pzdr
    "Lepsze zdjęcie zaszumione, niż poruszone. Lepsze poruszone niż żadne."

  4. #414

    Domyślnie

    Ja także jestem bardzo zadowolony z tego aparatu:

    5D
    X-E1
    COOLPIX A

  5. #415

    Domyślnie

    Używa ktoś tego cuda w górach, na trekingach, może podczas wspinaczki, także zimą? Szukam czegoś małego do kieszeni na piersi zamiast Sony rx100.

  6. #416

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jastrząb Zobacz posta
    Używa ktoś tego cuda w górach, na trekingach, może podczas wspinaczki, także zimą? Szukam czegoś małego do kieszeni na piersi zamiast Sony rx100.
    co za różnica gdzie się używa ale jest poręczny i dużo lepszy niz rx100

  7. #417

    Domyślnie

    Oczywiście masz rację , różnica żadna.

  8. #418

    Domyślnie

    Miałem ten aparat. Świetne foty robił. Jedyne co mi przeszkadzało, to kadrowanie na ,,zombie" Ogniskowa 28 (ekwiwalent) bardzo mi pasowała, a brakuje mi tej ogniskowej w X100t.
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  9. #419

    Domyślnie

    To jeszcze ode mnie trzy fotki
    ISO2000 f2.8
    ISO100 f2.8
    ISO100 f5.6

    Miałem sporo różnych małych aparatów przez ostatnie parę lat, i Coolpix A zdecydowanie mz. się wyróżnia. Ma świetnie rysujące ostre szkło, i bardzo bardzo przyjemnie się do obsługuje.
    5D
    X-E1
    COOLPIX A

  10. #420

    Domyślnie

    ta obsluga zdjeta z lustrzanek nikona to super sprawa nie trzeba znowu siedziec nad manualem i studiowac
    Byl D50,D80,D5000,D3000,D3100,D7000,D7100,D300,D700 FX , D600 FX
    jest ponownie D600 , N28-105 ,N70-300VR ,Grip
    Nikon A jako sprzecik mobilny i podreczny

Strona 42 z 52 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •