Trochę dziwna ta rozmowa. Czyli jak to jest? Najpierw wybierasz P, N albo C a później się zastanawiasz jaki model? Chyba nie tędy droga. Jeśli ktoś się na coś decyduje to na konkret i jeśli to będzie pełnoklatkowy Pentax to znaczy, że spodobał się K1 a nie Pentax ogólnie. Od ilu body i szkieł zaczyna się system bo nie wiem? Mogą być systemy mniejsze i większe? Leica to już system bo na allegro wyszło mi jeszcze mniej stron niż do Pentasia?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami