Fajnie wyszło.
A co do "zorzy" to ewidentnie odbicie świateł samochodów na soczewkach w obiektywie - blik, flara, czy jak to jeszcze zwą.
Szukaj
Fajnie wyszło.
A co do "zorzy" to ewidentnie odbicie świateł samochodów na soczewkach w obiektywie - blik, flara, czy jak to jeszcze zwą.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Zdaje się na was ponieważ sam mam małe doświadczenie. Ale mimo wszytko myślę że całkiem ciekawie wyszedł ten blik i wcale w tym przypadku nie razi![]()
Jesli to blik, to jest najpiekniejszy blik jaki widzialem... bo calosc prezentuje sie okazale. Bardzo mi sie ten kadr podoba.
Przyznam szczerze, ze w pierwszej chwili myslalem, ze to wklejka lustrzanego odbicia w PS-ie...
Bardzo ciekawie uchwycone/pokazane z tym "chmurzastym blikiem".
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Skontaktuj się z nami