Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75
  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Póki co, to nie ma na czym zawiesić oka. Brak wizualizacji. Same slogany, tylko, że formie pisemnej.
    Ależ to właśnie jest niezaprzeczalna zaleta tego wątku, gdyż pozostawia pole do działania wyobraźni. Młoda, zdolna, atrakcyjna...

  2. #72

    Domyślnie

    za 10 lat poprosimy jedynie moda o zmiane tytułu wątku ---> zdolna, atrakcyjna....

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    za 10 lat poprosimy jedynie moda o zmiane tytułu wątku ---> zdolna, atrakcyjna....
    Za 10 lat nadal będę młoda

  4. #74

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vii Zobacz posta
    nie trafił Pan (poza tym nie "na" ulicy tylko "przy" ulicy)

    Dobrze wiem co chciałem napisać. "Na ulicy" na nie "przy ulicy". Ponadto sprawdź, czy są słusznie zwracasz uwagęm na niby mój błąd językowy. Zwłaszcza, że nie pytałem o miejsce zamieszkania, tylko o miejsce parkingowe.
    A miejsce do parkowania może być na ulicy (pas drogi) i przy ulicy (obok pasa drogowe), pomijając prawidłowość użycia właściwego przyimka.

    Cytat Zamieszczone przez Vii Zobacz posta
    Jak najbardziej są to slogany, głupie i prostackie, ale jak widać działają bo bezsensowna dyskusja dalej się toczy
    Gdyby miała sens, to nie brałbym udziału.

  5. #75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Dobrze wiem co chciałem napisać. "Na ulicy" na nie "przy ulicy". Ponadto sprawdź, czy są słusznie zwracasz uwagęm na niby mój błąd językowy. Zwłaszcza, że nie pytałem o miejsce zamieszkania, tylko o miejsce parkingowe.
    A miejsce do parkowania może być na ulicy (pas drogi) i przy ulicy (obok pasa drogowe), pomijając prawidłowość użycia właściwego przyimka.



    Gdyby miała sens, to nie brałbym udziału.
    Jeśli w tym sensie to ok, zwracam honor, przepraszam mialam na myśli miejsce parkingowe znajdujące się w budynku, nie na ulicy

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •