Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Ola na sali pałacowej

    Wybrałem się w około 60km podróż do Kurozwęk k/Staszowa. Fajny obiekt pod tytułem Pałac Kurozwęki tam sobie jest. Polecam gdyby ktoś kiedyś. Dorwałem tam modelinkę z MM, trochę inaczej niż normalnie pozwoliłem sobie to ująć obróbkowo i proszę...
    1.
    2
    3
    4
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  2. #2
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Tonacja calkowicie mi nie podchodzi. Wolalbym czysty kolor. Technicznie zapomniales o jednej ramce. Natomist 3 piekilenie mi sie podoba i modelka i kadr.

  3. #3

    Domyślnie

    A na jakiej zasadzie się w takich miejscach robi zdjęcia? Mógłbyś Ty, albo ktoś inny przy okazji opisać jak to wygląda? Jakieś pozwolenie, pismo, telefon, zapłata? Czy tak o, "z buta wjeżdżam..."?

    Najbardziej mi się podoba ostatnie i drugie.
    http://rmn1.pl Sony i telefon.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rmn1 Zobacz posta
    A na jakiej zasadzie się w takich miejscach robi zdjęcia? Mógłbyś Ty, albo ktoś inny przy okazji opisać jak to wygląda? Jakieś pozwolenie, pismo, telefon, zapłata? Czy tak o, "z buta wjeżdżam..."?

    Najbardziej mi się podoba ostatnie i drugie.
    Na zasadzie banknotów Narodowego Banku Polskiego. Nio. Wjazd na sesję we wnętrzach tam to 100zł. Jedyne pocieszenie, że fakturę dostajesz.
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  5. #5

    Domyślnie

    2 i 4 najlepsze jedynie na 2 przeszkadza trochę ta maska, nie pasuje do niczego.
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  6. #6

    Domyślnie

    4 byłaby fajna, gdyby modelka patrzała w przeciwną stronę, tak cała prawa strona robi się zbędna. I płacisz 100 zł i możesz robić zdjęcia ile czasu chcesz?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz_lkz Zobacz posta
    I płacisz 100 zł i możesz robić zdjęcia ile czasu chcesz?
    yhym.. nic mi nie wiadomo o ograniczeniach czasowych
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  8. #8

    Domyślnie

    Silne, mocne poszukiwania formalne.
    Coś jednak jest ciekawego.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie chcę się tutaj zbyt czepiać, ale pierwsze trzy fotki sprawiają wrażenie "lecących" w lewo, a we wszystkich te podpisy???
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    ojezusie, za 100zł tylko taka miejscówka...?
    Mnie osobiście to nacja i brak kontrastu psuje odbiór, no ale Twoje foty, Twoja obróbka
    WWW || FB || BK
    jestem babą

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •