Mam pytanko do posiadaczy tego aparatku czy warto kupić go za 1500zł bez obiektywu i jakie wychodzą zdjęcia? no i jak chodzi o fotografowanie np szybko pooruszających się pszedmiotów jak auta czy zeczywiście jest tak beznadziejny ze swoimi 2 klatek/sekunde?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami