Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: impreza.

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    zielona góra
    Posty
    190

    Domyślnie impreza.

    Ostatnimi czasy bardzo oderwalem sie od fotograficznego spoleczenstwa. Watpie, zeby moje zdjecia komus sie tutaj spodobaly, ale moze ktos powiec cos madrego. Link do bloga, z ktorego pochodza zdjecia, oraz historie do nich ^^ - http://szukajaczycia.blogspot.com

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2012
    Miasto
    Wrocław (Żory)
    Posty
    31

    Domyślnie

    Mnie się podobają, chociaż są zupełnie inne niż to, co zwykło się tutaj pokazywać.

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    zielona góra
    Posty
    190

    Domyślnie

    krotkie wyjasnienie - to prosty reportaz z imprezy, z jednej nocy. Nie ma w nim zadnego glebszego sensu, jednak nie to bylo celem tych zdjec - celem jest oddanie klimatu imprezy. Wplyw zdjec ma byc czysto emocjonalny i subiektywny.

    tzn - zdjecia maja mowic "tu czulem sie tak i tak", a nie w bezposredni sposob opisywac jakas historie. To tak jak muzyka bez tekstu, ktora nie przekazuje niczego w bezposredni sposob, ale mimo to odzdzialuje na zmysly i budzi w nas emocje. Nie mowie, ze cel osiagnalem, po prostu mialem taki zamiar.

  4. #4

    Domyślnie

    Akurat słucham w nausznikach nowego T.Love
    Fajnie się komponuje
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  5. #5

    Domyślnie

    szału to nie robi, niemniej uważam ze klimat imprezy oddaje. Podoba mi się i uważam że minuta poświecona na obejrzenie prac nie była czasem straconym.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    szału to nie robi, niemniej uważam ze klimat imprezy oddaje. Podoba mi się i uważam że minuta poświecona na obejrzenie prac nie była czasem straconym.
    Pozwolę sobie zacytować komentarz przedmówcy.
    Ja też jestem na tak.
    Fuji

  7. #7
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    To co mi się podoba i rzuca w oczy, to impreza "młodzieży" która swoim image'm bardzo fajnie komponuje się z tłem, wyposażeniem i stylistyką wnętrza.

    Poza tym lubię takich ludzi, jakich przedstawiłeś na zdjęciach.. (nie jestem w stanie tego uzasadnić )
    .

  8. #8
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Kadry trochę kuleją (w takich sytuacjach zawsze szeroki kąt jest na wage złota), nie jest to opowieść stricte reportażowa, ale historia pewnego zdarzenia, ciekawa wiwisekcja... na plus barwy, które tutaj się bronią. Impreza jak widać udana. Dobry materiał startowy (2 klatki) do szerszego projektu pod tytułem "Życie pozanaukowe polskiego studenta", albo w "Akademiku po zmroku"... no rozmarzyłem się... ale jest inspirująco.

  9. #9

    Domyślnie

    Lubie takie foty.
    Masz twarze, masz emocje

    3,4,5 maja rozne balanse bieli. Sproboj to ujednolicic, albo popatrz na to w b/w

  10. #10

    Domyślnie

    Dla mnie super, lubie taki klimat, podoba mi się prostota zdjęć
    d800 x S17-35 2.8-4 x N35 1.8G x 50 1.8D x 85 1.8G x S70-200 x SB700/SB900
    www.mashtophoto.tumblr.com

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •