Po pierwsze - dzieki za tutoriale.
Po drugie - gratulacje za przystepny sposób ich prezentacji (nie każdy urodził sie mistrzem świata)
Po trzecie (i najważniejsze) - zadanie:
Jak uzyskac w PS efekt zastosowania filtra "star" (nieistotne czy 2,4 czy 8 razy). Chodzi o efekt tzw. "gwiazdek" od żródła światła (dla utrudnienia - żyrandol w pałacu). Moim zdaniem się nie da. To jedyny (chyba) filtr, którego nie mogę uzyskac w PS i zabieram go fizycznie tam gdzie potrzebuję tego efektu (np. ślub w kościele) i przykładam przed obiektywem. Z innymi efektami radzę sobie PS-em (zmiękczenie, rozmyta otoczka i takie tam pierdoły, które ludzie lubią i się bezpotrzebnie zachwycają). Ale "stara" nie udało mi się wynaleźc...
I co? Jest zagwozdka, czy nie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami