Szukaj
2 i 5 zdecydowanie najlepsze, reszta taka reportażowa) na 5 ładnie niebo zagrało
))
Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.
Podbiję to może jeszcze ktoś zobaczy. Pozdro
D750X2 /FM/ dużo gratów
Tak 5-tka wybija się z tego zestawu. Gdyby autor jeszcze troszkę przyłożył się w postprocesie to mógłby mieć bardzo dobre zdjęcie, a tak ma teraz materiał źródłowy to dalszej pracy
Światełko pięknie muska te skalne fragmenty. Powalcz z tym zdjęciem bo naprawdę warto !![]()
Ladny setcik. Dla mnie rownież najciekawsze są 2 i 5![]()
Skontaktuj się z nami