Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    proponuję spróbować jazdy w krajach arabskich lub np. Indiach..
    Co cię nie zabije, to cie wzmocni
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    A co mają uczynić niewierzący? Malkontentom proponuję spróbować jazdy w krajach arabskich lub np. Indiach. Poza podniesieniem umiejętności prowadzenia pojazdu takie doświadczenie poprawia samopoczucie.



  3. #23

    Domyślnie

    Ze strony MSZ:
    Iran mimo posiadania bardzo dobrej sieci dróg znajduje się na jednym z czołowych miejsc w świecie jeśli idzie o ilość śmiertelnych wypadków drogowych ze względu na zły stan techniczny używanych samochodów, brawurę oraz słabe wyszkolenie kierowców.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    A co mają uczynić niewierzący?
    Niech zaczną wierzyć. Najlepiej w siebie i swoje umiejętności
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  5. #25

    Domyślnie

    Eee, filmik nie zrobił na mnie jakieś wrażenia. Azjatycka normalka. Wszędzie autobusy jeżdżą jak święte krowy (w Polsce także) i inni kierowcy to tolerują ustępując na drodze. Ekscytacja oglądających podobna jest zachwytom Papuasa nad padającym śniegiem, który widzi pierwszy raz w życiu.

    Niech zaczną wierzyć. Najlepiej w siebie i swoje umiejętności
    Ufajcie, a wszystko będzie wam dane...
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    Eee, filmik nie zrobił na mnie jakieś wrażenia. Azjatycka normalka. Wszędzie autobusy jeżdżą jak święte krowy (w Polsce także) i inni kierowcy to tolerują ustępując na drodze. Ekscytacja oglądających podobna jest zachwytom Papuasa nad padającym śniegiem, który widzi pierwszy raz w życiu.
    Bo to są reakcje niewolników uzależnionych od kodyfikacji każdej sfery życia. Muszą mieć wytyczne wyższego rzędu, żeby zrobić cokolwiek.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •