Na zakup Cokina mam ochotę głównie po to żeby móc ewentualnie używać tych filtrów na kilku obiektywach. Może kiedyś jakiś sobie dokupie...
GonzoG, mógłbyś zapodać jakieś zdjęcie zrobione przy wykorzystaniu tego Cokina czy tam taniego HiTecha? Który tam z nich masz.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami