Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11

    Domyślnie

    A to przepraszam, nie wiem dlaczego ubzdurało mi się, że fotosa zrobiła kobieta.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Matko, przecież już takich zdjęć tyle widziałem... Byle gówniarz z aparatem ma takich 20 u nas we Wrocławiu, gdy się przejdzie koło Wzgórza Partyzantów. Rzygać się chce tym populistycznym ścierwem.

  3. #13

    Domyślnie

    Straszne to co napisałeś
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _Ocean_ Zobacz posta
    Matko, przecież już takich zdjęć tyle widziałem... Byle gówniarz z aparatem ma takich 20 u nas we Wrocławiu, gdy się przejdzie koło Wzgórza Partyzantów. Rzygać się chce tym populistycznym ścierwem.
    żałosne

    Chciałbym mieć tę fotę w swoim portfolio - bo po prostu jest to dobre zdjęcie

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _Ocean_ Zobacz posta
    Matko, przecież już takich zdjęć tyle widziałem... Byle gówniarz z aparatem ma takich 20 u nas we Wrocławiu, gdy się przejdzie koło Wzgórza Partyzantów. Rzygać się chce tym populistycznym ścierwem.
    Ale akurat to zostało zauważone i jego autor ma chwile sławy. To jest właśnie pozytywna chwila fotografii dla mas. Gdzie zwykły ludź ma szansę wypłynąć tylko przez publikację fotosa na FB. Jak jest dobry i oleum w głowie ma to wykorzysta te pięć minut do cna. Czego szczerze mu życzę.

    PS. To już nie pierwsza Twoja wypowiedź na forum w podobnym tonie. Wielkiego znawcy, balansująca na granicy dobrego smaku. Szkoda tylko, że przyszedłeś na spotkanie czwartkowe, to nie byłeś taki elokwentny. No cóż mógłbym sparafrazować Twoją wypowiedź, ale po co.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #16

    Domyślnie

    Świetne zdjęcie, nie widziałem tego nigdzie w necie. Temat jak temat, ale perfekcyjne kontrasty.

  7. #17

    Domyślnie

    nie rozumiem wielu osób w tym wątku, czy to zazdrość, czy doszukiwanie się pięknej fotografii jedynie w ujęciach planowanych? jest to perfekcyjne ujęcie chwili, momentu, z tą magią kontrastu... wielu z was chyba ma za złe, że zdjęcie które nie wymagało pracy, rawa, obróbki, ustawiania światła i innych 10 tys. akcji mające je upiększyć, okazało się 'lepsze' i obiegło cały świat... przykre bo właśnie tym zabijamy jakikolwiek sens reportażu.
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  8. #18

    Domyślnie

    To zdjęcie ma kompozycję,ale po co taki szum... Tak samo jak w Watykanie ta błyskawica Ale tak czy tak fajnie że ktoś wpadł na taki pomysł

  9. #19

    Domyślnie

    Mówi się, że w fotografii już wszystko było. Na pewno?
    red light, dark room...

  10. #20

    Domyślnie

    Doskonała fota, rozgoryczonym gustem gawiedzi polecam większą aktywność fotograficzną i wystawienniczą, może również odniosą podobny sukces ...
    Ostatnio edytowane przez Dune ; 02-03-2013 o 12:15 Powód: ort

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •