Odpowiem jako sprzedawca a nie jako posiadacz d 600. Miesięcznie sprzedaje się kilka sztuk. I na sprzedaż od początku istnienia aparatu do serwisu wróciła do mnie uwaga 1 szt. słownie JEDNA SZTUKA, z d800, d7000 podobnie -promil sprzedaży.
Szukaj
Odpowiem jako sprzedawca a nie jako posiadacz d 600. Miesięcznie sprzedaje się kilka sztuk. I na sprzedaż od początku istnienia aparatu do serwisu wróciła do mnie uwaga 1 szt. słownie JEDNA SZTUKA, z d800, d7000 podobnie -promil sprzedaży.
Bo reszta jest pewnie wysyłana bezpośrednio do serwisu Nikona - trwa to o wiele krócej niż załatwianie gwarancji przez sklep.
Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.
Maks 2 tyg....pisze z tableta, ikona wpadła i się mogę usunąć
Skontaktuj się z nami